Čože zistil si, že nepočúva ten správny HLAS a nejde tým správnym SMERom??? Uvedomte si, že na tomto svete žijú aj inteligentní ľudia ktorí dokážu posúdiť a správne vyhodnotiť situáciu vlastným mozgom a nepotrebujú naliať svoj názor do hlavy lievikom. Ste až neskutočne trápny. Toto nie je štvrtá cenová skupina kde Vás pokladajú za géniov!


