Chlapče Ty sa vráť naspäť do školy od začiatku. Ty ani nedokážeš pochopiť čo je v Tvojom odkaze napísané a Tvoje závery sú totálne haluze.
Chlapče Ty sa vráť naspäť do školy od začiatku. Ty ani nedokážeš pochopiť čo je v Tvojom odkaze napísané a Tvoje závery sú totálne haluze.
To isté platilo za minulý rok aj v Rusku. Ibaže ich kovidové štatistiky uleteli a namiesto 324 000 mŕtvych, podľa Rosstatu, čo mali navyše oproti roku 2019 (1800000 za 2019 a 2124000 za 2020) udávali iba 59 000 obetí kovidu. Nezabúdaj, že viac menej Rusi boli medzi prvými, ak nie vôbec prví, kde sa to z Číny zavlieklo. Takže tam tí so slabou imunitou pomreli ešte v roku 2020 a teraz by podľa Tvojej teórie nemal ani v Rusku nik zomierať.
Iba priemerujem, pretože Angličania robia cez víkend menej a cez víkend dávajú nižšie počty a neznabohovia z Ruska robia stále. Okrem toho Rusi udávajú iba prípady úmrtí potvrdené pitvou (z daných čísel ktoré sa už asi tri mesiace nemenia vyplýva, že sú to maximálne denné kapacity pitiev a tých úmrtí je oveľa viac). Podľa celkových štatistík zomretých z Rosstatu sú výstupy, že je to asi 2 krát viac.
Toto sú oficiálne údaje zo začiatku týždňa zverejnené Košickou univerzitnou nemocnicou a týkajú sa iba Košickej univerzitnej nemocnice. Hľadajte inde. Možno v tej Vašej Rožňavskej nemocnici kde, podľa Vašich mesiášov malo ležať až 90% vakcinovaných pacientov s kovidom. Problém je ale v tom, že od 28.6. do 16.9. v tej nemocnici neevidovali žiadneho pacienta s kovidom a od 16.9. do dnes tam leží iba jeden kovidový pacient a nech počítam ako chcem aj s detičkami z materskej škôlky tak mi to vychádza buď nula percent alebo sto percent. Takúto výpovednú hodnotu majú výmysly Vašich mesiášov a Vy im to bez overenia žeriete aj s navijákom.
74-75%. Keby to bolo viac ako 75% tak napíšu viac ako 75%.
Na približné posúdenie situácie to bohato stačí. Presné dáta, po sčítaní úmrtných listov budú pre Egypt oveľa horšie.
Pravdepodobne kontrolujú iba Káhiru a nejaké turistické centrá a tam sa im to pekne rozbehlo po dovolenkách. Na ostatných kašlú.
Pri asi 60% zaštepenosti nad 50 rokov a určite väčšej nad 60 rokov čo sú takmer všetci pacienti v nemocniciach je to vynikajúci úspech vakcinácie. Ak by vakcinácia nepomáhala tak pomer by mal byť 60:40 a nie 15:85. To značí, že na každých 85 nezaščepených by malo byť v nemocniciach128 zaščepených a nie 15!!! Moja kalkulačka hovorí, že je to minimálne 8,5 krát menej zaščepených vzhľadom k zastúpeniu v danej populácii.
Takto prezentovať dané čísla môže iba: osoba rozumu mdlého alebo osoba (nie človek) ktorý sa snaží podsúvať ostatným nejaký záver!
Fakty sú: v Izraeli denne cca 10 000 nakazených a cca 30 mŕtvych (nákaza je za vrcholom a pomaly klesá). V egypte cca 500 nakazených denne a cca 15 mŕtvych (nákaza sa tam ešte len začala rozbiehať a to tempom aké tam ešte nemali). Takže v tom Egypte napriek liečbe zomiera asi 10 krát viac ľudí z počtu nakazených ako v Izraeli. Na to mi stačil obyčajný Worldometer.
Traja vakcinovaní zo štyridsiatich troch hospitalizovaných v Košickej univerzitnej nemocnici Ti nič nehovorí???
150 mŕtvych v Británii a 800 v Rusku, 1000 v Mexiku a podobné počty v Iráne, Brazílii, Indonézii atď., pri približne rovnakých počtoch denných nakazených, sa Ti zdajú rovnaké? Mne vôbec nie!
A pritom, tu na debate, máme naslovovzatých odborníkov neúrekom. Ibaže podľa toho ako a kde prispievajú sú to naslovovzatí odborníci na všetko.
Ešte doplním obyčajnú analýzu prváčika zo ZŠ k Tvojim pomerom 2:1 a 3:1. Keďže zaočkovaných v kategórii tých čo sa dostávajú do nemocnice (60 a viac) je najmenej na úrovni 90% tak pomer hospitalizovaných zaočkovaných a nezaočkovaných by mal byť 9:1 a nie 2:1!!! Tak isto pomer mŕtvych zaočkovaných a nezaočkovaných by mal byť ešte väčší, pretože tí čo zomierajú sú poväčšine nad 70 a tam je pomer zaočkovaných proti nezaočkovaným ešte väčší (95%?), takže 19:1 a nie "iba" 3:1!!! Takáto jednoduchá analýza potvrdzuje vysokú účinnosť očkovania (očkovanie má hlavne zabraňovať zbytočným úmrtiam!!!).
Vieš ale tie články v novinách píšu všelijaký mesiáši ktorí vidia to čo chcú vidieť a zverejnené dáta si vysvetľujú po svojom bez analýzy. Keby tak urobili (na čo ale nemajú potrebnú mozgovú kapacitu) tak by došli k úplne iným záverom. Na porovnanie: pri súčasných väčších počtoch aktívnych prípadov im zomiera "iba" jedna desatina ľudí z toho čo zomieralo v predchádzajúcej vlne spôsobenej Alfou (1500/150). A to sú oficiálne údaje zverejnené na stránke https://coronavirus.data.gov.uk/
Čítať vieš??? Ja píšem, že u nás a to viem veľmi dobre vyhodnotiť aj ja. Na to nepotrebujem SHMÚ!!!
A ešte dodám. Porovnávať počty nakazených podľa dátumov v jednotlivých rokoch môže iba človek "rozumu mdlého". V septembri minulého roku pršalo u nás oveľa viac ako tento rok, prečo?
Ešte raz! toto som chcel! "No daj tie krajiny a hlavne tie vysoké počty zaočkovaných s ťažkým priebehom." Vieš mi povedať aký je pomer ťažkých priebehov v daných krajinách v porovnaní so stavom pred očkovaním. Napoviem Ti, dá sa to odhadnúť z počtu mŕtvych v jednotlivých vlnách!
Zato Ty na tvrdé fakty reaguješ ako predavačka na trhu ktorá všetko vie. Tak mi povedz, keď v Británii už vymreli všetci čo mali slabú imunitu, prečo doteraz nevymreli aj v Rusku, Indonézii, Mexiku, Brazílii, Iráne a iných krajinách kde je nízka zaočkovanosť. Tam majú tiež päťciferné čísla nakazených a zomiera im tam oveľa viac ľudí! A to už hodne dlho!
Daj nejaký zákon ktorým oklieštili právomoci generálnej prokuratúry v prospech špeciálnej prokuratúry. Tieto právomoci sú dané zákonmi a ja neviem o žiadnej zmene!
No daj tie krajiny a hlavne tie vysoké počty zaočkovaných s ťažkým priebehom.
Odporúčame