Nejakým nedopatrením sa kovid dostal do tohto zariadenia a je jasné, že si to niekto z tých ("prestárlych obyvateľov" čo sú slová starostky Uble) odnesie. Typické pre Vás čo nedokážete posúdiť stav a na základe jedného extrému máte hneď odpoveď ktorá Vám vyhovuje ale o dôkazoch založených na štatistických údajoch ktoré nesedia do Vašich zvrátených teórií hneď poviete, že je to klamstvo. Dám Ti jedno takéto klamstvo, ktoré sa určite naplní, ja. V Košiciach je na ventilátoroch 11 nezaočkovaných ľudí a štatisticky z nich určite aspoň polovica zomrie. Aké bude skóre o týždeň? Možno aj Ty by si mohol mať viac rozumu, možno.

