Manuál píše Bratislava tak je to Bratislava!
Manuál píše Bratislava tak je to Bratislava!
Asi áno. Keď ich to chytí tak idú ležať domov. Polovica zo 126 hospitalizovaných v SR je v Prešovskom (22) a Košickom kraji (41). Iba v Košickom kraji je na ventilácii sedem pacientov z celkových trinástich v republike. Na JIS ich je v Košiciach šesť a OAIM sedem. V bratislavskom kraji je iba sedem hospitalizovaných z toho štyria na JIS.
Bla,bla, bla je Tvoj príspevok. Tie Tvoje opačné komentáre dávajú "vysokokvalifikovaní odborníci s minimálne štyrmi prečítanými článkami o delte v novinách"
Toto je celkom reálne zhodnotený stav situácie s deltou.
Tie Tvoje rôzne údaje svedčia o tom, že asi nevieš čítať a pochopiť čo je napísané. Jasne píše, že "zaočkovanosť u dospelých aspoň prvou dávkou v Spojenom kráľovstve sa pohybuje na úrovni okolo 88 percent." K dnešnému dňu je to presne 88,8% pričom v GB počítajú za dospelých všetkých ktorí môžu byť vakcinovaní t. j. sú starší ako 16 rokov. Obe dávky v tejto kategórii dostalo 80,1%. Obe dávky z celej populácie dostalo k dnešnému dňu 63,9% a prvou dávkou je zaočkovaných rovných 70% z celej populácie.
Pritom riešenie bolo jednoduché. Chlapci mali k dispozícii wifinu, ujo Gooogle sedel s nimi pri stole a mohli sa ho opýtať. Toto nie je o znalostiach, to je o logike. Máš pravdu, že je za to zodpovedná nízka kvalita výuky.
:-)))))). Dokážeš rozosmiať človeka. Klientske centrum okresného úradu je budova v každom okrese kde sú na jednom mieste všetky kancelárie v ktorých si každý občan (klient) ktorý tam príde vybaví všetko čo zrovna od okresu potrebuje. Niekto občiansky preukaz, niekto vodičák, niekto si prihlási auto atď. Už to vieš aj Ty a ani to nebolelo. Nemáš zač!!!
Kde sa v článku spomína DSS? Zasa Ti preplo?
Máš pravdu ja som zabudol, že roky 2019 a 2020 vôbec neboli, keďže ich nespomína. S Tvojim (ne)rozmýšľaním Si naozaj na smiech. Ja tvrdím, že v roku 2019 to bolo o 200% viac ako v roku 2018 a v roku 2021 o 100% menej ako v roku 2019. Vyvráť mi to.
Problém s faktami máš Ty. Na základe správy, že je rozdiel medzi 2018 a prvým polrokom 2021 tvrdiť, že to bolo spôsobené iba v tomto roku môže iba debil!!! Fakty sú také, že ten rozdiel tam nejaký je ale kedy vznikol to nikto z nás nevie a nevieš to ani Ty. To iba v Tvojom mozočku vznikol naprogramovaný skrat a ideš podľa manuálu. Povedz mi, prečo napríklad poisťovňa Dôvera nemá žiadny nárast, podľa Teba nemá žiadneho zavakcinovaného (má viac ako milión poistencov)? Naozaj ste na smiech s tým Vašim svätým bojom proti niekomu, niečomu, hocičomu, všetkým. Ak to je spôsobené vakcínou tak mi dokáž, že ten nárast bol spôsobený iba nárastom v prvom polroku 2021 odkedy sa vakcinuje a nie v rokoch 2019 a 2020. Ja tvrdím, že všetci noví ktorí majú problémy so srdcom prekonali kovid a ten spôsobil to zlyhávanie. Je to taká istá blbosť ako Vaše fantasmagórie ale vyvrátiť mi to nedokážeš!!!
Na rozdiel od Teba áno. Ani v druhom polroku 2018 a ani v rokoch 2019 a 2020 sa neočkovalo proti kovidu a ten nárast kľudne mohol byť najväčší v tomto období a nie v roku 2021. Vyvráť mi to faktami!
Čítať vieš??? Porovnáva to s prvým polrokom 2018 a čo keď ten nárast bol v druhom polroku 2018 o 50%??? To Ťa nenapadlo??? Je to nič nehovoriaca správa, tak ako všetky na základe ktorých si fabulujete svoje sväté pravdy!!!
A dozvedel si sa od pani dochtorky aký je priemerný vek jej pacientov? V tomto prípade je to dosť podstatná informácia s ktorou sa nechváli.
Aj títo žrali ten Tvoj Invermektin. https://www.cas.sk/clanok/1111455/primar-cov…
Nezbadali! Začal sa školský rok a niekde začali testovať aj deti (s nimi sa pravdepodobne dali otestovať aj niektorí rodičia). Vo vekových kategóriách od 5 do 14 rokov bolo vykonaných 16 983 PCR testov a zistili 32 nakazených detí.
To sú presné čísla iba niekto nemá takú mozgovú kapacitu aby to pochopil. S tým sa zmier, budeš to mať do konca života.
Takže už zvoľňuješ? Už to nie je 100% natvrdo, ale takmer 100%? Nakoniec priznáš, že všetky štúdie uvádzali 90-95% účinnosť. Rozmýšľajúci ľudia žiadne dôkazy nežiadali, pretože ich mali vo forme týchto štúdií plne k dispozícii.
Nájdi mi jeden príspevok kde som tvrdil, že nejaká vakcína má 100%nú úspešnosť. Potom sa budeme baviť.
Pán Hrabal. Kde na Slovensku (okrem Budmeríc) sa používajú dymovnice a signálne pochodne pri domácich oslavách??? Odpoviem Vám NIKDE! Všade sa používajú petardy na zvýraznenie slávnostnej situácie. Ste smiešny a úplne odtrhnutý od života bežného občana.
A znova. Kde vidíš v Tvojom tvrdení slovíčko "aj"? "Co s tym ma to ze nakazeni boli ockovani?Co si zavzdusneni?:-))))"
Znova. Kde tu píšeš "aj"? "Co s tym ma to ze nakazeni boli ockovani?Co si zavzdusneni?:-))))"
Kuva, to som prespal dva mesiace? Doteraz vždy chrípkové obdobie začínalo začiatkom novembra!
Odporúčame