Na našej ulici žijú dve zdravotné sestry ktoré robia v nemocnici o sto metrov býva ďalšia, všetko ukecané baby a nič. Ako to vysvetlíš?
Na našej ulici žijú dve zdravotné sestry ktoré robia v nemocnici o sto metrov býva ďalšia, všetko ukecané baby a nič. Ako to vysvetlíš?
Nebavíme sa náhodou o Tvojom dôkaze ktorý dávaš proti vakcinácii???
Pokiaľ viem tak tých 9% sú plne zaočkovaní pacienti. Tých 13% som nikde nečítal či sú to iba plne očkovaní pacienti alebo aj pacienti očkovaní jednou dávkou a to je veľký rozdiel a ak je to tak tak tieto čísla nemôžeš porovnávať.
Zbytočné sa s Tebou o niečom baviť. Neberieš ani jeden argument.
Ak niekto povie vyslovenú ujovinu mám ho za to blahoslaviť? Turek nepovedal, aký bol priemerný vek jeho pacientov na ventilácii (veľmi podstatná informácia). Chceš povedať, že bol lepší ako Nemci kde im zomrelo 52% ventilovaných pacientov? Keby v tom nebol zádrhel už by pred jeho ústavom pokorne stáli zástupy odborníkov z celého sveta a chodil by prednášať do najprestížnejších svetových lekárskych univerzít!
Ak je v celom košickom kraji 41 pacientov s kovidom v nemocniciach a z toho je 27 v univerzitnej nemocnici v Košiciach chceš povedať, že ten zbytok je v provinčnej Rožňavskej nemocnici? Inak sa k číslu 90% nedá dopracovať.
Ten Tvoj D vitamín: je koniec leta, najväčším zdrojom D3 vitamínu je slnko, tak mi povedz prečo raketovo stúpajú počty nakazených a hospitalizovaných.
Neviem, či vieš dobre čítať ale ak toto tvrdí nejaký dochtor tak by mu mali zobrať nielen diplom ale aj občiansky.
Nevieš čo porovnávaš ale záver si dokázal urobiť. Si génius!!!
Tie poistky asi vyhodilo Tebe keď si ani nedokážeš prečítať to čo dávaš ako dôkaz. Ten článok je óda na vakcináciu a odborne je tam vysvetlené všetko. (11-12 krát menší počet hospitalizovaných vakcinovaných ako nevakcinovaných z počtu nakazených a navyše 6 krát menšia úmrtnosť hospitalizovaných vakcinovaných ako nevakcinovaných).
Od rána tu trepeš samé ničím nepodložené sprostosti. Všetko výmysly tvojho mozgu.
Riadi sa známym pravidlom: podľa seba súdim Teba.
Buď máš tak malý mozog, že nedokážeš pochopiť čo je napísané alebo tu len troluješ podľa manuálu pre sprostých.
Málo zárobková??? 50 mld. ročne, inkasovaných za rôzne výživové doplnky, na posilnenie imunity sa Ti zdá málo???
Ty si iný génius. Budeš veľmiprekvapený ale jeseň nie je na celom svete naraz. Podľa Teba v Austrálii, Argentíne, v JAR klamú obyvateľov ak im hovoria, že ide jar?
Ty si asi nedostal Pendeponku, ty horná časť trupu. V mojej generácii dostal každý dve a to rovno do zadnice.
Ešte dodám. Podľa údajov NCZI bolo u nás hospitalizovaných s kovidom (neudávajú počty vakcinovaných a nevakcinovaných) dňa 5.9. 83 pacientov, dňa 6.9. 108 pacientov, žiadnych 94.
Mojim zdrojom je ministerský pamflet. Dáš aj Ty zdroj Tvojich čísel?
Píšem, že neviem. Je to aj 10 násobne viac ako okolité krajiny. Preto sa mi to nezdá.
Nemáš celkom pravdu. Sú krajiny ktoré zverejňujú celkové počty vykonaných testov (AG+PCR). Napríklad určite Poľsko a Rakúsko (PCR testami kontrolujú iba pozitívne výsledky z AG testov). Pochybujem, že Dánsko vykonalo 14 miliónov PCR testov.
V podstate máš pravdu, večer uvidíme. :-)
Odporúčame