Okamžite reagujete na každý normálny príspevok a to robí iba ten čo sa bojí.
Okamžite reagujete na každý normálny príspevok a to robí iba ten čo sa bojí.
Môžeš mi povedať, kedy je koniec roka??? Ja to asi neviem!!!
Ja som síce ateista ale nedá mi nevyjadriť sa. Celým Tvojim blogom sa nesie pýcha. Pýcha nad tým aký si Ty naj...(doplň si) veriaci.
No schválne daj, koľko poznáš Ty konkrétne očkovaných čo majú teraz koronu? Ja osobne ani jedného.
Asi tam nemajú strachopudov ktorí s každou prkotinou utekajú za mamičkou aby im to pofúkala.
Nemusíš dávať vedecké dôkazy a ani podrobný výklad, stačí sedliacky rozum a ten hovorí, že: kiahne, TBC a mnohé iné nákazlivé choroby sa podarilo zlikvidovať a udržať na uzde nie pomocou imunitného systému ale pomocou vakcín.
Hosana, aleluja 0,13%. Čo na to hovoria Rusi, Mexičania, Iránci, alebo Indovia a veľa iných národov to si sa nepýtal? Kristepane čo ste to za ľudia? Veď máš okolo seba veľa dôkazov, že to nie je pravda a Ty to žerieš a žerieš a žerieš..
Na alfu je to od 95 do 98% podľa vakcíny pre ťažký priebeh. Ostatné sa spýtaj tých čo sa tomu venujú. Ešte Ti prezradím, že svoje výsledky nezverejňujú a FCB a You Tube.
Nikde nie je písané, že môže. Je tam podstatný rozdiel a to presné percento v akom zabraňuje nakazeniu, ťažkému priebehu a úmrtiu pri danej mutácii zistené pri štúdiách ktoré toto sledujú. Nič viac.
To iba Vaše mozočky fungujú na princípe čo sa babe chcelo to sa babe snilo a vydávate to za svätú pravdu.
Odkiaľ vieš, že imunita po prekonaní choroby je komplexnejšia a trvá dlhšie? Myslieť si a vedieť je set sakra veľký rozdiel!
K tým vedľajším účinkom: postkovidový syndróm Ti nič nehovorí??? Nie je to vedľajší účinok prekonania kovidu??? Skús sa ísť pozrieť napr. do Vyšných Hágov alebo inde kde to doliečujú.
A nebude to tým, že v Anglicku je už väčšina populácie zaočkovaná??? Nemusia sa báť toho, že budú mať plné chladiace boxy. A tak je to vo viacerých krajinách kde majú vysoké percento zaočkovanosti. To iba na Slovensku kde je veľa krákajúcich "vtákov" sa musíme chrániť aj pasmi. Inak to nejde!
Prezradím Ti tajomstvo ale nikomu to nehovor. Sprostí sa nechcú dať zapichávať! Pst.
V mojom prípade to určite pravda nie je.
Evidentne nechápeš význam slovíčka "môže" v každej zavádzajúcej reklame a propagande a určite máš doma plné skrine hrncov a iných prístrojov ktoré Ti "môžu" uľahčiť varenie! Ak niekde použiješ slovíčko "môže" tak je to právne nenapadnuteľné, pretože Ty netvrdíš, že je to pravda. Tvrdíš iba to, že niekedy to pravda "môže" byť!
Dokonca si na to aj 22:41 reagoval. Teraz mám pochybnosti či vieš čítať alebo chápať.
Alciada to zopakoval aj dnes 21:53 v tejto debate kúsok nad nami. Pozri si to.
Aj To je logická kravina okrem iného. Ty si myslíš, že imunitný systém vie, že ten patogén sa dostal do tela ihlou alebo iným spôsobom??? Jednoducho je tam a imunitný systém proti nemu vytvára protilátky.
Co má toto s mojim príspevkom? Ja si robím prču z predchádzajúceho príspevku, pretože je to logická kravina určená pre slabšie mentálne vybavených jedincov.
Odporúčame