Takže sa nevyjadruj ani Ty ak tomu nerozumieš. Najväčším zdrojom vitamínu D je slnko a stačí cca 30-40 minútový pobyt denne na slnku s odhalenými 25% tela aby si dostal potrebnú dennú dávku. Ja som prakticky celé leto strávil denne 5-6 hodín na slnku iba v kraťasoch, tak načo ho budem žrať? Minulý rok, pri kontrole u reumatológa, som mal ešte v polovici decembra hodnoty D vitamínu v norme (síce blízko spodnej hranice ale dosť).

