Je to cesta prvej triedy minimálne s polmetrovou asfaltovou krajnicou a minimálne 3,5 m širokým jazdným pruhom takže žiadny problém ak by šli po krajnici. Ako študent som na tejto ceste zažil tri autobusy vedľa seba na moste. Keď natiahli nový koberec a ešte neboli namaľované čiary tak sme sa míňali štyri autá vedľa seba bez problémov (obiehali sme my a obiehali sa aj oproti idúce autá). Roky som jazdil do práce po úzkej ceste kde polovica bielej čiary bola nakreslená na tráve. Síce menej ale aj tam sa našli cyklisti a nemal som problém spomaliť ak šli oproti autá alebo to bolo v neprehľadnom úseku, pretože som tam nikdy nezažil, že by šli vedľa seba. Žiadny pretekári ale obyčajní družstevníci na ceste do práce alebo domov. Prestaňte obhajovať porušovanie predpisov cyklistami.


