Kategorizujem, pretože bola vydaná nejaká správa ktorá iba sumarizuje doteraz známe (minimálne z 90% živé neukončené) prípady a všetci kričia haleluja. Na to, aby som mohol robiť nejaké závery musím počkať až celá vlna prejde a budú známe dáta ktoré sa budú dať analyzovať a až na základe týchto analýz môžem urobiť záver. V správe je spomínaných nejakých 60 000 prípadov a 73 mŕtvych od 1.2. do 14.6. Nikto z tých čo to žerú sa nezamýšľa nad tým, že viac ako 90% prípadov bolo zistených po 20tom máji a teda ešte veľa z tých nakazených zomrie a nikto nevie či to budú očkovaní, neočkovaní, mladí, starí. Tak isto tam chýba vekové zloženie očkovaných a neočkovaných, počet uzatvorených prípadov, aké percento z uzatvorených prípadov bolo očkovaných a neočkovaných, atď. Skrátka iné je konštatovať: takéto číslo bolo zverejnené a iné je robiť z toho závery.


