Odpovedal som Ti na všetko iba Ty nechceš počúvať a teraz to bude to isté. Na základe kecov svojho mesiáša niečo tvrdíš a chceš aby som sa k tomu vyjadril. Daj odkaz na originál správu SIS alebo si počkajme až bude zverejnená a potom sa môžeme o nej baviť. Nemienim sa baviť o grcoch niektorých politikov. Prečo nik nedementuje vyhlásenia? Dám Ti príklad: nejaká dobrovoľná organizácia daruje škole tonu učebníc a dve rozprávkové knižky. Ja verejne poviem, že im darovali dve rozprávkové knižky. Klamal som a bude to niekto dementovať? Nie ale ak bude mať povolenie tak to upresní a spomenie aj tú tonu učebníc. Naozaj si počkaj na tú oficiálnu správu a nežer to čo Fico nezvládol stráviť. Takže sa ozvi až bude oficiálna správa.


