Píšem, že všetky vstupné údaje sú k dispozícii tak počítaj. Nemám zaplatené za vyučovanie. :-))
Píšem, že všetky vstupné údaje sú k dispozícii tak počítaj. Nemám zaplatené za vyučovanie. :-))
Všetka čísla sú známe, takže šup šup do školičky a uč sa počítať. Nielen tak trepať.
Myslíš si, že české veľvyslanectvo v Indii šíri tiež iba propagandu alebo popisuje reálny stav s ktorým sa denne stretáva? "S ohledem na situaci v krematoriích existují obavy, že skutečná čísla budou podstatně vyšší". Česi totižto celkom dobre informujú svojich občanov ktorí by chceli ísť do Indie a odporúčam prečítať celé. https://www.mzv.cz/newdelhi/cz/ko/info/koron… Z oficiálnych Indických štatistík vyplýva, že asi iba jednu štvrtinu úmrtí potvrdzuje lekár (graf na konci kapitoly 2). https://censusindia.gov.in/2011-Documents/mc…
Odvolávaš sa na štatistiky tak Ti ich ponúknem. Toto sú oficiálne štatistiky. https://www.czso.cz/csu/czso/zive-narozeni-a… Nájdi mi prosím Ťa tých 6000 obetí navyše za 3 mesiace v roku 1995 a takisto aj roky kde mali tých 12 000 úmrtí na chrípku. Aby si nemusel hľadať. 1993 - 118 185 mŕtvych, 1994 - 117 373 mŕtvych , 1995 - 117 913 mŕtvych, 1996 - 112 782 mŕtvych, 1997 - 112 774 mŕtvych. Takže v 1995 roku im zomrelo presne toľko ľudí ako aj roky predtým. Tieto posledné dva roky (2020 a 2021) sú všetko úmrtia navyše! Taký skok v počte úmrtí, ako v roku 2020, tam mali naposledy v roku 1945 keď sa na Českom území bojovalo.
Jedni píšu o počte hospitalizovaných u ktorých už majú potvrdený kovid a druhí o celkovom počte pacientov na infekčných oddeleniach aj s tými ktorí ešte len čakajú na výsledky testov. Takže utri si penu u huby a nespomínaj fašistov.
Zaregistroval som sa 15.4., mám 64, tri chronické ochorenia podľa zoznamu a nič. Do Bardejova sa mi nechce ísť.
Skôr ako okopíruješ nejakú kravinu preštuduj si o čom to je, čo tie čísla hovoria a prečo sú také aké sú. Inak sa dostávaš na inteligenčnú úroveň autorov tohto paškvilu. Učiť sa, učiť sa, učiť sa.
Že by si nemal pravdu? http://www.szu.cz/tema/prevence/hlaseni-a-vy…
Zaujímavý nadpis. To, že slnko je v polovici svojho života nás učili na základnej škole pred 50timi rokmi.
Problém je podľa mňa iba v tom, že nie sú schopní distribuovať vakcíny a zabezpečiť vakcináciu podľa počtu požiadaviek v danom regióne. V čakárni jednoznačne vidia kde je záujem.
To nemyslíš vážne ak tejto správe slepo veríš. Za kilo mäsa nebude mesiac robiť nikto na svete a ani nerobí. Vo Venezuele žije asi 31 miliónov obyvateľov a aj keď odtiaľ utekajú tak tam žijú, jedia každý deň, bavia sa a jednoducho robia to čo ostatní v iných krajinách. Ak by to bola pravda tak by tam bol taký hladomor aký nebol ešte nikdy nikde na svete. Jednoducho je nutné brať do úvahy aj reálne životné náklady domácich a reálne platy.
Ja som ich absolvoval asi 20 a tiež ma obchádza. Prečo?
U nás je minimálna mzda cca 2.50 v čistom. Koľko kg mäsa si za to kúpim?
Žiadne riziko vzniku infekcie tu nie je. Ten vírus ktorý pásový opar spôsobuje má v sebe takmer každý z nás a iba sa môže aktivovať nič viac. Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že ak to začneš liečiť hneď tak to nič nie je iba to otravuje.
Na Sliezskom dome by z toho neprofitovali "naši ľudia".
Ale to tie normálne ovečky vedeli, pretože rozdelenie okresov je známe už od stredy 28.4. a pravidlá testovania omnoho dlhšie. To iba takí ako Ty potrebujú všetko naliať do hlavy lievikom, pretože tam nemajú mozog ale nádobu na odpadky.
Úplne v pohode som už týždeň ostrihaný v červenom okrese a nikam som nevolal.
Odporúčame