Tak ako v každom právnom štáte nezávislá od "štátnej" moci. Viem ako to skončí. Prokurátor, vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie a súvis s ďalšími možnými neuzatvorenými trestnými činmi, súhlas nedá (inak by mohol byť trestne stíhaný za marenie vyšetrovania) a právni analfabeti v parlamente sklapnú. Ja by som najradšej všetkých politikov vyhnal z parlamentu a vlády a dosadil tam úplne nových. Bohužiaľ to nejde.


