Uhýbaš. Celé vlákno je o tom koľko ľudí zomrelo v tomto období "navyše" oproti Tvojim priemerom a tým pádom o koľko "roboty navyše" majú teraz pohrebné služby. Nie o tom na čo tí ľudia zomreli. A to Ti pekne Počtár ukázal.
Uhýbaš. Celé vlákno je o tom koľko ľudí zomrelo v tomto období "navyše" oproti Tvojim priemerom a tým pádom o koľko "roboty navyše" majú teraz pohrebné služby. Nie o tom na čo tí ľudia zomreli. A to Ti pekne Počtár ukázal.
Archibalde, Archibalde. Už dlho si kladiem otázku čo len z Teba bude a vidím, že nič. Tie dáta čo som Ti dal nie sú vycucané z prsta ale oficiálne údaje o Kube a Austrálii z Worldometra. Ak chceš vedieť aká je smrtnosť toho vírusu a aký je účinok liečby tak na to Ti nestačí počet obyvateľov krajiny a deklarované počty úmrtí. K tomu potrebuješ aj vedieť počty zistených nakazených ktoré sa vo veľkej miere odvíjajú od prijatých opatrení a ich dodržiavaní a tiež vplyvu sezóny a celkové počty zomretých za dané obdobie (najpresnejšie z oficiálnych štatistík celkových úmrtí v danej krajine). Potom môžeš niečo hodnotiť. Ak toto vynecháš tak aj teraz u nás zistíš, že Invermektin je ten najlepší liek, pretože za tri mesiace tu budeme mať mŕtvych iba sporadicky. Pritom na 99% to bude spôsobené veľkým úbytkom nakazených vplyvom sezóny. Jedna z tých slávnych štúdií bola robená presne týmto štýlom a Vy to žeriete aj s navijákom.
Takže Ty keď sa nakazíš vírusom HIV alebo besnoty tak budeš rád, že máš opäť silnejšiu imunitu? Okrem toho, každé takéto ochorenie zanecháva v organizme svoje stopy ktoré významnou mierou prispievajú k vzniku rozličných chronických ochorení vo vyššom veku. No a rôzne chronické ochorenia spätne oslabujú imunitu.
.
Ty by si mal tiež trochu porozmýšľať. Ten Invermektín na Kube je taký fantastický, že 16.2. mali 39 900 nakazených a dnes majú 40 000 vyliečených. NEEXISTUJE! Skrátka štatistiky vyliečených tak ako u nás. V Austrálii je smrtnosť na kovid 3,47% a to je znovu vyššie percento smrtnosti ako v krajinách kde sa Invermektín nepodáva. Jednoducho neodvolávajte sa na krajiny kde nefunguje štatistika (Kuba) alebo na krajiny kde nákazu brzdia v počiatku tvrdými opatreniami (Austrália) a preto vykazujú nízky počet mŕtvych. Na Kube sa im sezóna rozbehla začiatkom decembra, dovtedy mali nízke počty nakazených a uvidíme ako ten Invermektin zaberá ak nebudú počítať mŕtvych podľa 5 ročného plánu.
Ešte doplním: prvých 582 ľudí dostalo druhú dávku 18.1.2021.
A jedna z tých známych je prezidentka, pretože takých čo sú mesiac po druhej dávke spočítam na prstoch jednej ruky. Vaša chyba je v tom, že ste nedočkaví a manuály vyťahujete o mesiac skôr ako je určené.
Michal Tučný: řekni čím milá Lízo, řekni čím milá Lízo, řekni čím milá Lízo........ tupá.
To krematórium v Bystrici nefunguje už dva roky tak prečo začali kričať až teraz, že nestíhajú? Asi doteraz stíhali. Okrem toho tam kde majú viac pecí idú naplno všetky čo nebýva zvykom.
Počúvaj Ty dvojtakt. Netvár sa, že vieš narátať do štyroch. :-)
A Ty vieš ako im to v tej zaostalej južnej Amerike pomáha? Máš odkaz na balíčky v Bolívii, tak sa pozrime čo hovoria štatistiky Worldometra na Bolíviu: počet nakazených 242 292, počet mŕtvych 11441, to je 4,72% smrtnosť. Jedna z najvyšších na svete. Takže tie ich zázračné liečebné balíčky sú na dve veci.
Veľmi dobre chápem písaný text. Ale Ty asi nechápeš, že ak chceš chorobu liečiť najskôr ju musíš diagnostikovať, inak by si nemohla písať čo píšeš. Na tú diagnostiku slúžia tie paličky a v prípade infekčného ochorenia vždy nasleduje pokoj na lôžku, teplo a čajíky. Je to odpradávna základ liečby každého infekčného ochorenia a predpíše ti ho každý lekár. Ostatné je podľa vývoja choroby.
Prepáč, ale to je trochu veľa. 988 tisíc hospitalizovaných by znamenalo, že každý 6 bol hospitalizovaný v nemocnici, alebo každý 12 bol v nemocnici 2 x. Pravdepodobne sú to čísla lôžkodní a nie pacientov.
A Ty mi vieš povedať ako by si liečila nejakú infekciu, vysoký krvný tlak alebo cukrovku ak by si pacientovi ani nezmerala teplotu, tlak alebo hladinu cukru v krvi? To sú podľa mňa základné jednoduché metódy na zistenie ochorenia a na základe nich sa stanovujú ďalšie diagnostické postupy ktoré určia o aké ochorenie ide a nastaví sa liečba. Ak pacientovi nikdy nezmeriaš tlak tak mu nikdy nemôžeš predpísať lieky na vysoký tlak.
Zatiaľ máme iba kusé informácie o juhoafrickej resp. brazílskej mutácii ale dravosť anglickej mutácie cítime na vlastnej koži. Takže klídek. Inak o tej anglickej mutácii mám vlastnú teóriu. Objavila a šírila sa v Londýne a po tom čo sa naši spoluobčania vrátili na Slovensko tak sa šíri tu a v Londýne sa záhadne stratila. :-)
A Ty si myslíš, že ten vírus vie či ho my zaraďujeme medzi chrípkové vírusy alebo vírusy spôsobujúce CHPO alebo respiračné vírusy? Nevie. My zasa nemáme dostatok skúseností s týmto vírusom ale môžeme predpokladať, že sa správa podobne ako ostatné. Ja neviem prečo je to tak, že sa prakticky vždy presadí iba niektorý kmeň a konkrétna mutácia ale je to tak.
Pretože detské nemocnice a oddelenia nie sú preťažené a aj detičky majú rôzne iné choroby pre ktoré je lepšie ak je to dieťa na pozorovaní v nemocnici. O tom rozhodujú lekári aj so súhlasom rodičov.
Počul si v časoch chrípky, že by sa tu promenádovali všetky kmene a mutácie. Ja nie. Vždy sa presadil jeden, dva a ostatné iba paberkovali.
"Našťastie" u nás je silná britská mutácia ktorá si to ustráži.
Pretože sa im v slumoch podarilo vyvinúť novú mutáciu na ktorú nezaberá. U nás táto mutácia ešte nie je, a je predpoklad, že britská mutácia ju sem nepustí. No a ak nebudeme prijímať afrických lekárov, inžinierov a jadrových vedcov tak u nás ani tak skoro nebude.
Pretože učiteľov očkujú vakcínou Astra Zeneca ktorá nie je určená pre ľudí nad 55 rokov. Tak klídek.
Odporúčame