To isté, že to vydrží asi 10 rokov, mi povedal aj môj zubár a už vyše 20 rokov mám bez problémov klasický poctivý mostík.
To isté, že to vydrží asi 10 rokov, mi povedal aj môj zubár a už vyše 20 rokov mám bez problémov klasický poctivý mostík.
Pastni si aj medzinárodný číselník klasifikácie chorôb a zistíš, že nemáš pravdu. Každá choroba tam má svoje číslo diagnózy a poradím Ti hľadaj diagnózu U07.1 a jej definíciu.
Nemáš pravdu. U nás dlhodobý priemer v tomto období je asi 4600 ľudí za mesiac. Na kovid podľa výsledkov pitiev zomrelo navyše asi 3000 ľudí (priemer 100 a viac denne). to je navyše asi 60% iba z kovidu. Ak by bola pravda to čo tvrdíš, že je to iba polovica úmrtí navyše tak by u nás muselo zomrieť 120% navyše oproti priemeru (cca 10 000 za január). Ohľadom tej zanedbanej starostlivosti. Ja som už tento rok bo na troch plánovaných vyšetreniach + ešte jedno v decembri minulého roku a v marci ma čakajú ďalšie tri vrátane rentgenu a CT. Jednoducho lekári fungujú inak by nezarobili.
A nešli sa náhodou tí blaváci zaočkovať domov?
Mňa by odtiaľ hnal svinským krokom. Zato mnohým tu diskutujúcim by dával konské dávky. :-)
Chlapci, s vašim ponímaním logiky si zaslúžite aby Vás uviedli do siene slávy "géniov".
Skús sa spýtať farára v hociktorej dedine. Ten má najlepší prehľad o tom čo robí.
Ibaže ľudia podľa päťročného plánu zomierajú iba v Bielorusku. U nás počet úmrtí závisí bežne od ročných období a v tomto období aj od kovidu. Nezabúdaj, že vo zvýšenej miere začali zomierať v decembri a celý január už aj február to ešte stále stúpa. Jednoducho tak ako píšu v Košiciach o 70% náraste (čo je číslo za celý región) v našej dedine je to v súčasnosti viac ako dvojnásobok. No a ak je dvojnásobný počet mŕtvych teraz tak tá pohrebná služba ktorá obhospodaruje daný región musí vykopať dvojnásobný počet hrobov teraz a nie rovnomerne počas celého roka. To Tvoje priemerovanie v tomto prípade nie je šťastný argument.
Nie je to tak, že doteraz ste plné huby Invermektínu mali Vy a veľmi Vám chýbal. Pritom riešenie bolo jednoduché. Navštíviť veterinára pretože somári patria do jeho klientely.
Noviny čítam aby som vedel ako je to inde. Tie Tvoje sprostosti o pohrebákoch si nechaj pre tých čo bývajú na Marse a nevedia koho majú za suseda.. V našej dedine prakticky každý druhý deň počujem zvoniť umieráčik a hlásiť dedinský rozhlas kto ďalší zomrel a môžem Ti povedať, že je to minimálne dvojnásobok pohrebov ako po minulé roky. Ja žijem v realite na Slovensku a tá je iná ako sa ju snažíš vykresliť.
Neviem čo si čítal ale toto je pravda. Je to pravdepodobne prevzaté z Košického korzára. https://www.slovenskyreporter.sk/kosicke-kre… Tie nárasty pohrebov sú jasne uvedené. Takže idú naplno ale nie štandardne ak museli nabehnúť aj druhú pec.
Ešte raz. "Počty nakazených" naozaj nemajú nič spoločné so "stavom zdravotníctva". Ukazujú iba na účinnosť prijatých opatrení a ich dodržiavanie absolútnou väčšinou a tým pádom nie je zdravotníctvo preťažené. Súčasná opozícia sa riadi heslom: čím horšie, tým lepšie pre nás a významne k tomu prispieva. Ak by som mal tú moc tak by som všetkých súčasných poslancov a politikov vykopol z parlamentu a zakázal im 100 rokov kandidovať.
Nemáš celkom pravdu, pretože do včerajšieho dňa vykazujú cca 7,7 milióna vykonaných AG testov. A plánujú nakúpiť a rozdať mesačne na obyvateľa 5 ks AG testov čo je bratře Žižko asi 50 miliónov mesačne.
Počty nakazených, od ktorých sa následne odvíjajú aj počty hospitalizovaných a mŕtvych, nič nehovoria o stave zdravotníctva ale o prijatých opatreniach, ich dodržiavaní a kontrole dodržiavania. V dodržiavaní a kontrole prijatých opatrení sme pravdepodobne ďaleko za rakúskom.
Zaprovokujem. Ja mám samé rozumné príspevky.
Never všetkému čo píšu noviny a hlavne never politikom. Neviem ani o jednom začatom súdnom pojednávaní na základe tých ton trestných oznámení. Na Infovojne by o tom boli "tisícky" hodín spravodajstva. Vráť sa z toho Marsu na Zem. :-)
Ani nie, keďže medzi tým ako som žil za socializmu a tým ako už 30 rokov žijem v tzv demokratickom štáte som nezbadal žiadnu zmenu k lepšiemu. Možnosť behať po svete patrí do starého rímskeho "chlieb a hry" pre plebs. V skutočnosti si zaviazaný a celý život zobeš niekomu z ruky.
Daj konkrétne čo nemá podložené aktuálne platnými zákonmi. Ja neviem o ničom a pravdepodobne ani Ficovi právnici, keďže sú ticho.
Reagujem na kraviny o Švédsku.
Ukáž mi prosím Ťa demokratickú krajinu, kde mi nejaký mestský úradník môže zakázať niečo čo nemá podložené zákonom. To naozaj žeriete každú .ujovinu z FCB?
Odporúčame