Plačeš pekne, ale na nesprávnom hrobe !! Výber mýtneho systému a jeho, podľa mňa neskoré zavedenie, bolo tým najlepším rozhodnutím, ktoré urobili volení zástupcovia na MD. Vedeli by ti o tom rozprávať starostovia a primátori miest a obcí, v ktorým neregulovaná a slabo spoplatnená kamionová doprava zničila cesty. Toľko spomínané porovnanie ceny z Českom utrpelo ťažké fraktúry na všetkých nohách a česi si neskoro uvedomili, že ten ich mikrovlnný systém si môžu strčiť za klobúk a preto pristupujú na satelitný systém, ktorý máme na Slovensku hotový. V konečnom dôsledku to bola pre Slovensko najekonomickejšia alternatíva čo potvrdzuje už teraz výber mýta na tých zopár km, ktoré sú spoplatnené. Pre vyššiu efektivitu je treba stavať diaľnice a rýchlostné cesty ,aby bolo čo najviac spoplatnených úsekov, ktoré sa nedajú obísť po cestách II.a III. triedy.

