Ja byť Radičovou tak chodím už len, po nastúpení na doživotnú PN, po kanáloch, aby si ľudia pri pohľade na mňa nemuseli zakaždým odpľuť. Chudera je mi jej úprimne ľúto !!
Ja byť Radičovou tak chodím už len, po nastúpení na doživotnú PN, po kanáloch, aby si ľudia pri pohľade na mňa nemuseli zakaždým odpľuť. Chudera je mi jej úprimne ľúto !!
Francúzi, briti a usamíci si môžu po vyhlásení prímeria Kaddáfim v zmysle rezolúcie OSN, doma vyleštiť bambusy aby im klesol tlak. Teraz keď nejaký "povstalci" vystrelia, tak musia byť podľa OSN bombardovaní v mene ochrany Kaddáfiho a jeho civilných spoluobčanov.
Už si nepamätáš ?? No predsa z toho, kam chodila tvoja matka upratovať.
Chudáčik, žiadne argumenty iba otrepané klamstvá zo starej príručky veštiarne SDKÚ-DS. Čo už nie si na výplatnej listine, keď ti nedali novú príručku s novými klamstvami ?? Napíš truľko, kde skončila tá super limuzína, ktorú dostal zlodej Dzurinda od zlodeja z Kie ?? Si smiešny s konštatovaním, že tisíce cigánskych absolventov vysokých škôl išlo na skusy do sveta a absolventi gádžovia si krochkali pri vzdelávaní sa v polštine pri umývaní riadu v reštauráciách napr. v Londýne.
keď tak čítam tvoje príspevky tak ty si buď Janiš osobne, alebo jeho veľmi blízka rodina, lebo to musí byť dedičné :-)))
Už som spomenula vyššie, že ty si taký jednoduchý, no zkrátka truľko. Dzurindov európsky tiger vyprodukoval exodus 300-400 tisíc nezamestnaných do západnej Európy a zámoria, ktorých po ich návrate po vypuknutí finančnej a hospodárskej krízy započítal bez hanby a to na čele s hovorkyňou Radičovou medzi nárast nezamestnanosti zapríčinenej no kým iným ako Ficom, však ?? Tiger ako tiger, vtedy bol dobrý keď si Dzurinda chodil pre úplatky do Kie a s Ruskom sa hrali na svetových turistov, ktorí rozdávali zo spoločného, odpúšťali dane, domácich podnikateľov postavili do role druhoradých, nehodných podpory. To, že v tom rozvoji "tigra" bol zavesený damoklov meč vyprodukovaný týmito zlodejmi v jednostrannom zameraní hospodárstva SR, vtedy nikto nechcel ani vidieť. Keď zrazu bolo potrebné udržať zamestnanosť v automobilkách, tak potrebnú podporu aj napr. cez šrotovné kritizovali najmä zlodeji z veštiarne SDKÚ-DS, ktorí to svojou zaslepenou samoľúbosťou zapríčinili. No zkrátka hnus !!
Ty v podstate nemusíš byť zlý človek, len si trochu pribrzdený a máš priskrutkované obrovské klapky na očiach :-))) To si už nepamätáš besné útoky Mikloša, že prečo Fico okamžite v roku 2006 neznížil spotrebné dane na PHM ?? a prečo v roku 2007 ešte nie je postavená diaľnica do Košíc ?? To zníženie spotr.daní na PHM bolo tiež v programovom vyhlásení vlady, ktoré bolo na 4 roky, či ?? a tisíc krát opakovaná lož o diaľnici do Košíc, ktorú sústavne produkovala veštiareň z SDKÚ-DS vôbec v programovom vyhlásení vlády za Fica nebola.
Ty si živým príkladom nedostatku zdravej stravy, ktorý sa odzrkadlil na absolútnom zastavení vývoja tvojho mozgu v štyroch rokoch tvojho veku a je vysoko pravdepodobné, že tvoji sústavne ožratí rodičia ťa bili a bili a možno to robia dodnes. Je mi ťa úprimne ľúto !!
Obama=Osloboditeľ
Kaddáfi=Diktátorský vrah
:-))))))
Obaja robia to isté, len s rozdielom, že okupant Obama to robí v cudzej krajine v mene exportu USA demokracie.
Nie všetko sa dokáže z odposluchov zachovať, no a vôbec nie zverejniť. Práve usilovní činovníci KDH sú experti na straty. Však pán Bielik ?:-)))
Ty truľko si taký jednoduchý :-)))) Ty si najvďačnejší cieľový objekt veštiarne SDKÚ-DS !! Napíš čo ešte dostal štát okrem tých 36 mil.€, ak na to tvoja mozgová kapacita stačí a skús si naštudovať niečo o servise a ZP majetku diaľničnej spoločnosti.
No predsa v tom, že tých tebou spomínaných 85 mil. je mínusom kvôli zle nastaveným splátkam za mýto, či ?? :-))))
Naše mimisterstvo pôdohospodárstva už niekoľko mesiacov podporuje chov rožného dobytka a ošípaných v Magyarországu a preferuje dovoz týchto produktov bratského chovu na Slovensko. Rovnako je to aj s chovom hydiny a produkciou vajec. Nie náhodou bol medzi prvými návrhmi legislatívnych zmien zákon o obchodných reťazcoch. Celé toto konanie zástupcu Hídu sa dá jednoznačne kvalifikovať ako zrada Slovenska ( úmyselne nepíšem vlastizrada ) a naši poľnohospodári by mu to mali dať jednoznačne dobre nabrúsenými vydlami najavo.
Nuž môj pekný, zdanie niekedy klame, ale ďakujem za kompliment :-)))
880 mil. = 8 rokov splátok. Ty si myslíš, že potom Skytol spakuje zariadenia a pôjde ďalej ?? Potom to bude 141mil a viac€ za výber mýta a žiadna splátka !! Tvoje argumenty sú tak krátkozraké ako táraniny Mikloša a spol. z veštiarne SDKÚ-DS o predraženej výstavbe diaľnic cez PPP projekty. Multiplikačný efek vynaloženej investície ?? Pre teba pojem úplne neznámy !!
Splátky za vybudovanie mýtneho systému sú iba dočasu !! S pribúdajúcimi km spoplatnených ciest bude ten rozdiel oproti známkam väčší a väčší a výška splátok pôjde jednoznačne percentuálne oproti zisku dolu až do zaplatenia a potom sa budú sypať bubáky na údržbu a výstavbu ciest I.,II. a III. triedy. To všetko za predpokladu, že súčasná sebranka pri kormidle tu nevytvorí dieru, kde ani pes neštekne.
Podľa tohto manažéra cez paštiky a menštruačné vložky by pomohol vstup strategického investora do armády SR :-))) To akože už opisuje Biľakov pozývací list ??
Táto amatérska sebranka nemá na Partičku !! Dobrá zábava pri Partičke ťa stojí koncesionársky poplatok,trapný cirkus v podaní experimentálneho zlepenca nás stojí reputáciu vo vyspelom svete a nemalé prostriedky zo štátnej kasy !! No zkrátka hnus na pokračovanie v priamom prenose. Je najvyšší čas sa zorganizovať do poriadneho občianskeho odporu, ale na zamat treba zabudnúť !!
Odporúčame