Pri čítaní toho tiulku behá normálnemu človeku až mráz po chrbáte. Čo to je za bandu, ktorá si stanoví, že bude suverénnu krajinu bombardovať ešte deň ??? Takéto konanie nemôže nič ospravedlniť a keci o ochrane civilov sú smiešne aj 5 ročnému decku. Kde sú tie vyššie princípy vyspelej a demokratickej Európy, ktorá by mala kričať do sveta, že sa deje neprávosť zvaná neprimeraná vojenská agresia voči riadne zvolenému režimu a zástupcom suverénneho člena OSN ?? Pri takomto prístupe špičiek EÚ a stave našej armády je najvyšší čas začať uvažovať o nutnosti domobrany, ktorá snáď jediná dokáže odolať prípadnej agresii napr. Maďarska pri obsadzovaní južných území suverénneho Slovenska, lebo tí silnejší na popud Sorosa a Sarkozyho si možno pri ochrane menšín prídu tak trochu zabombardovať aj k nám. Zbohom zdravý rozum !!


