Všetci títo kanadskí, austrálski, americkí a iní mimoslovenskí slováci majú moje sympatie, lebo sa dokázali uplatniť v šírom svete. Znepokojuje ma iba to, že dajú o sebe vedieť iba keď ide o nejaké záujmy, ktoré sa týkajú iba nich. Pokiaľ sú takí vlastenci ako o nich čítam, tak neviem prečo nie je počuť ich hlas keď sa napr. z iredentistických maďarónskych kruhov útočí na ich domovinu, ktorú si tak vážia ??? Keby tento ich hlas znel dostatočne silno v tých krajinách kde žijú, nevznikol by problém s dvojakým občianstvom a nebolo by čo riešiť !! Ešte sa títo naši emigranti majú čo učiť od ich maďarských kolegov !!

