som si to so zaujmom precital
ale nic rozumne som v tvojom blogu nenasiel
som si to so zaujmom precital
ale nic rozumne som v tvojom blogu nenasiel
vlada Ukrajiny je výsledkom vole obcanov , ktoru vyjadrili v demokratických volbach
to , co sa tam deje je protivladny puc
financovany americkými danovymi poplatnikmi
videl so m ten rozhovor
je to presny opis reality
ked Fico vstupoval do politiky , Hrusovsky uz bol dlhorocny matador NF
uz by ste mohli prestat klamat
aj tak tomu nikto neveri
ale nehovor
v koncentrákoch , krore zalozili americania im skrabkaju bruska
je cas , aby s tym cirkusom urobil Janukovic
razny koniec
O zločinnosti komunistického režimu jestvuje mnoho dôkazov. Co je pravda
Presnejsie by bolo hovorit o zlocinoch zidobolsevizmu
lebo vyznamna frakcia zidov sa na zlocinoch voci krestanom a chudobnym zidom sa na zlocinoch podielala
mierou vrchovatou
patdesiate roky boli vyvrcholenim sionizmu a jeho ciastocnou porazkou
Co nam vzapati vratili prevratom a o vsetko nas okradli
vdaka tupcom typu Dzurinda , lebo miklos bol ich clovek
O zločinnosti komunistického režimu jestvuje mnoho dôkazov. Co je pravda
P
zapadny imperialista stratil dych
na Ukrajine ho porazila vlastna zbran
tzv demokracia
liberal s bigotnym katolíkom
ako skrecok so slonom
proste parta hic :))))
europa nie , len media
kazdi vie , kto ich ovlada :)
Odporúčame