vsetko dokopy
ako vacsina ludi
ma obdivuhodnu schopnost vnimat politicku realitu
preto je nejlepsi
vsetko dokopy
ako vacsina ludi
ma obdivuhodnu schopnost vnimat politicku realitu
preto je nejlepsi
je to truba
cert nam ju bol dlzen
one,ved ja s tebou vrele suhlasim :)
je to cisto debilne politicke rozhodnutie imperialistu
ktore sposobi take dosledky , ze sa rakovina vasich blízkych
zdesatnasobi
:) ano , tvoj nazor je nespochybnitelny
o tom netreba diskutovat
to je nemenna hodnota
pani Radicova bola vzdy len sluzka ozembuchov
zidobolsevikmi pocnuc a vyznavacmi primitívneho kapitalizmu konciac
bez krestanstva a jeho hodnot nebudeme nic , len zvierata
to by si mal uvedomit kazdi , kto utoci na cirkev
Cesko je v bezvychodiskovej situacii
to je dedicstvo ceskeho jelcina - havla
pan Fico ponuka jedinu moznu alternativu
vsetko ostatne vedie k chaosu a biede
bol som v krcme
za socializmu to zilo , buracalo smiechom
teraz tam vladne ticho , ocakavanie ekonomickej smrti
So stromami je to rovnako ako s ludmi
zivotna krivka je univerzalna
a tych sarlatanov by mali vyhodit z univerzity
komunizmus je od slova komuna
zil tu niekedy , niekde v komune ?
ze ti huba neodpadne :)
bol som s prof . Zatkalikom polovat na vychode
kadeco mi o tebe povedal :)))))
dakujem ti za odpoved
tvoj nazor je dobry , ale dnesna realita je uplne ina
Odporúčame