skor by so to nazval -volba z trucu
lebo ekonomicka a ideova odtrhnutost politikov od volicov je obrovska . Vid Flasikova...
mali by si povinne skusit aspon rok zit z 400- 500 eurového platu , ako volici pana Kotlebu :)
Ukrajinci sa musia hlavne naucit respektovat demokraticky zvolene institucie
a v nich riesit problemy ktore ich trapia
chaos a anarchia su bezpecne cesty do pekla
treba sa vratit na uplny zaciatok
a podrobne skumat , ako k takejto situacii vôbec mohlo dojst
pomenoval to trefne
ale situacia je v sucasnych realiach pravdepodobne neriesitelna
moznost volit nemoze byt nikdy katastrofa
katastriofa je neucast volicov a neviera v schopnost realneho systemu
efektivne riesit nahromadene problemy
vitazom je rezignacia , hlupost , strach a zufalstvo
z buducnosti
Zasiali vietor a dnes žnú búrku
co premudreli praviciari ? :)
Kotleba je vitaz demokratických volieb
Mimo jiné jsou v asociační smlouvě s EU, kterou se Ukrajina chystá podepsat, ustanovení o koordinaci zahraniční politiky a armády. Ve skutečnosti se ukrajinská armáda jako taková likviduje a zůstává pouze tzv. centrum speciálních operací, které se bude účastnit vojenských operací při řešení krizí na straně EU. Což znamená, že se Ukrajina, aniž by vstoupila do NATO, ocitne na druhé straně barikády a například v případě konfliktu, podobnému válce v Gruzii v roce 2008, bude mít Ukrajina povinnost provádět zahraniční politiku v souladu se zeměmi EU. Jinými slovy, Rusko získává na svých hranicích základnu NATO
Odporúčame