verime , verime :)
kanika to bude stat krk :)
Predseda SDKÚ Pavol Frešo zopakoval, že keby žil v Banskej Bystrici, podporil by v druhom kole županských volieb Vladimíra Maňku proti Marianovi Kotlebovi.
Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/7012987/freso-chce-ist-r…
pravda je ako olej , vzdy vyplava na povrch
aj ked to niekedy trva dlhsie
ten bude urcite lacnejsi , ako priamo z Ruska :)
no vyznaj sa v nich
Keby som mal dnes odhadnúť, či Ukrajina podpíše Asociačnú dohodu, tak si myslím, že tá šanca je menšia ako 50 percent.“
Takto skepticky sa v stredu rozhovoril poľský minister zahraničia Radoslaw Sikorski pre Poľské rádio.
kisko , co to je za lumpa :?
bola by to to tragedia , keby prezidentske volby vyhral pravicovy exponent
viny ich nikto nezbavil
rusky sud postupoval prisne v súlade s pravidlami sudnictva tzv. zapadnej demokracie
absolutne nezalezi
koho tento spolok kminov podpori, ci nepodpori
Slovak voli Slovaka
to je snad samozrejma vec
pan PREMIER ma na haku politikarcenie praviciarov
tvrdo pracuje na slovenskom uspechu
je naivne sa domnievat , ze volici KDH budu volit madarskeho kandidata
v extremnej situacii nepojdu volit
Odporúčame