bohuzial je
nejako sa to preklopilo :)
tomu hovorim zmysluplne straveny cas
Pan PREMIER pracuje aj cez vikend
ziadne divadelne keci o nicom :)
co sa schovavate praviciari ? :)
chodte medzi ludi
Akým spôsobom? Úspech sa zakladá predovšetkým na manifestaciach bez násilia. "Je to zároveň otázka etiky a efektivity," vysvetľuje Demeš. "Nenásilnosť dáva morálnu prevahu a prináša podporu iných. A navyše - násilie je tá oblasť, v ktorej je moc silnejšia." Druhý kľúč k úspechu spočíva v metóde konania a zakaždým sa opakuje. "V deň hlasovania, večer," rozpráva Demeš, "sa zhromaždia dôkazy o falšovaní a tie sa veľmi rýchlo rozšíria po celej krajine. A ihneď vychádzajú stovky tisícok ľudí do ulíc. Následne by mali mierovou cestou prevziať kontrolu nad štátnymi zariadeniami, aby ukázali autokratovi, že zákonná moc prešla do druhých rúk. A nakoľko polícia nestrieľa, už je ruka v rukáve."
aspon nieco vam nevyslo
neonacisti a sionisti - jedna haved
uvodna basen v divadle
Hoci som mladý, pochabý,
hoc‘ dokázať chcem viac a viac,
už neraz som sa zamyslel,
dozadu hlavu obrátiac.
A čo som videl?
Život bohatý, plynúci v šťastnej krajine,
veselé detstvo chlapčenské,
v slobodnej, šťastnej rodine.
vinnika zatknut a popravit
spolu s varehom
inac to neprestane
24 rokov permanentna kriza
politicka , ekonomicka , spolocenska .....
to je aj na kona privela
takych mam najradsej
vsetko rozdr...u a zdrhnu pred zodpovednostou
Kotleba , to je dosledok falosnej politickej korektnosti
pravici by to viac svedcalo v cirkuse :)
Odporúčame