a satarmo :)
KDH prinieslo do slovenskej politiky nenavist a zobracku palicu pre obcanov
bolo by obrovskym nestastim , keby sa tento clovek stal co len vratnikom v prezidentskom palaci
na seba si zarobili ...
teraz nerobia nic a skladaju sa na nich vsetci danovi poplatnici
ten pravy demagog sa ozval :)))))))
v schopnosti vyrabat z vina vodu ta nikto nepredci
nebezpecny osamely strelec
jediny , ktoreho som z opozicnych tajtrlikov respektoval
zase klames Mikulas :)
2 popravy, 2 vraždy ve vězení, 3 politické vraždy, 6 úmrtí po obvinění, 15 sebevražd, 11500 propuštění z práce, 12000 demisí ve státní službě, 300 filmových umělců na černé listině, několik desítek exulantů (mezi nimi Charlie Chaplin a Joseph Losey), 145 zatčených pro komunismus, 13,5 milionů prověřovaných, což v jistém ohledu opravdu není mnoho. Alarmující spíše zůstává, že se něco takového mohlo stát v zemi, která se hrdě a často označuje za „kolébku demokracie
Dobra otazka.Aktualna vo Svajciarsku
Ve Švýcarsku se uskuteční referendum o základním příjmu 2500 franků pro každého dospělého
Senát v decembri 1954 schválil rezolúciu odsudzujúcu senátora za správanie nezlučiteľné s tradíciou Senátu USA. „Vláda teroru“ skončila.
Zrejme to musel byť hrozný teror. Tak hrozný, že britský filozof Bertrand Russell povedal: „Každý, kto bol v tom čase prichytený, ako číta Thomasa Jeffersona, išiel do väzenia.“ Americký publicista Robert Hutchins napísal: „Pre Američanov bolo rizikom dávať peniaze Harvardskej univerzite.“ Denník britskej Labour Party Daily Herold uviedol, že „McCarthy prenasledoval ľudí, ktorých jediným zločinom bola láska k slobode myslenia“. A keď v máji 1957 McCarthy zomrel, noviny britskej liberálnej strany News Chronicle napísali: „Amerika sa stala čistejšia jeho pádom a čistejšia jeho smrťou.“
dobre rozhodnutie
najvyssi cas , ze sa nieco zacalo robit proti zlodejom a klamarom v podnikatelskych kruhoch
je to pravda
mame najlepsiu vladu , aku je tento podivny system vyprodukovat
Rusi by najlepsie urobili
keby v januari odpojili Cechov a Madarov od svojho plynu
hned by prisli k rozumu :)
lacnejsi plyn , ako je rusky nikto nezabezpeci
sancu mali
ale dnes je KDH , podobne ako SDKU na okraji spolocenskeho zaujmu
nic pre obcanov neurobili , len kradli
do svojho vrecka a vrecka svojich imperialistickych sponzorov
Odporúčame