cenzura bola ako aj dnes , a co si povedali v krcme nikoho nezaujimalo
rusku okupaciu vystriedala okupacia NATO
volici SDKU - najlepsi sudruhovia , volici Fica najvacsi odrodilci
studovat mohol kazdy ziak , ktory sa dobre ucil - doma .
,alebo v zahranici -nebol to ekonomicky problem pre rodinu , ako je to dnes.Kvalitu skolstva opominam
Co sa tyka cestovania , chodili zo zaluby , ci k moru , nie ako gastarbeitri
a sloboda zit kde chcem ? tak na to sa opytaj statisicov ekonomickych emigrantov
o dnesnej slobode nic neviem , ale o otroctve na Slovensku sa pisalo minuly tyzden


