ty zbytocne nemas v nicku odkaz na potkana
kolonie uz nemaju , ale ekonomicky zaklad si vybudovali prave na nich
celkom nahodou je vacsina z nich byvalymi kolonionalnymi mocnostami
podla tej tvojej gebule sudim , ze tvojim Musoliny
alebo Chruscov
cela EU je na tom horsie , aj vsetky tzv. vyspele staty
to zvladneme
snad nemusim pripominat , ze je to dedicstvo vlady pravicovych zlodejov
Drz mi palce. Rysuje sa mi nova , fantasticka destinacia.Ak sa mi to podari , budes mojim vitanym zimnym hostom :)
OBESIT
Hostaka a podobnych smradov na STV1 v priamom prenose o 8 ,30
to by bola ina sledovanost :)))
nepotrebujeme sa ucit ako je to v Kanade
to vsetko tu uz bolo a vyborne fungovalo
pokial neprisli zlodejski , pravicovi smradi
co by dali ine krajiny za to ,aby mali talu smiesnu zadlzenost ako Sllovensko :)
o tych vyradenych samopaloch nieco porozpravaj
kolko si ich mala v ruke ?
to je zlozite , to by si nepochopil
Odporúčame