USA chcú vrátiť časy studenej vojny
kazdy rok zachranuju obcania milionmi eur sukromne podniky
O tom hnoji to mas pravdu
ale to je kapitalisticky hnoj.Uz vyse 20 rokov
smely chlap s tou najlepsou motivaciou
proti takym sa neda vyhrat
to moze byt aj hektar
a urcite to nemohli vyrubat za jeden den
aj keby si paprce zodrali az po lakte
kde ste boli ochranari ?
blahozelam pan premier
je to sice o nicom , ale vypoveda o mnohom
nemozu mu odpustit , ze vyhral :)
utekajte domov chlapci,
tam vam ruze nepokvitnu
komunisti boli cisti ludomili
pri porovnavani ich ery s tou sucasnou
Odporúčame