idu uz pan emeritny do pekla zabudnutia
Juasov je tu dost , aj bez vas
idu uz pan emeritny do pekla zabudnutia
Juasov je tu dost , aj bez vas
je to tak
doba ratania pride
deje sa to tak vo vsetkych postkomunistickych krajinach SVE
najnovsie v Cesku
he, prave som sa zobudil po nocnej smene
ale jeden by dobre padol :)
ze Matovica :))))))))
to si si vystavil vysvedcenie
Komunisti sa nemaju zaco hanbit,
ale vy modre papule sa radsej neukazujte
lebo to , co ste vyviedli po prevrate tomuto narodu sa nikdy neodpusta
dnesna politika je postavena na ničení, boji, likvidácii, na absolútnej nadvláde pár darebákov nad väčšinou ľudí,
to je sucasna realita a politika tzv. Zapadu
tiez politika vcerajsich politickych garnitur Slovenska.
dobre , ze mame pana Fica na poste predsedu vlady
a pana Putina na cele mocneho Ruska
to je zaruka zdraveho rozvoja vychodnej Europy
nemam nic proti clenom KSS , vacsinu z nich tam viedli tie najlepsie umysli
osemdesiate a devatdesiate roky boli najuspesnejsou etapou ROZVOJA v historii nasho naroda
vdaka pan Husak
preferencie Smeru napovedaju , ze ludia su s vladou spokojni
v pohode
zober tam aj hriba a ostatnych disidentov demokracie
s vyhlasenim vojny USA to bolo rovnako
Tiso, ani snem ani slovenská vláda nikdy nevyhlásili vojnu USA
aby zisky z nich prudili do statneho rozpoctu
a nie do danovych rajov
Odporúčame