to mas pravdu
co ja si pamatam isli sa roztrhat od rieseni :)))))))
to mas pravdu
co ja si pamatam isli sa roztrhat od rieseni :)))))))
myslis, ze strany Ludovej platformy by ekonomicke problemy Slovenska vyriesili ?
platformisti , musite sa viacej snazit :)
Cas otvoril obcanom SR oci
a ukazal v plnej nahote neschopnost tzv. pravice
uspesne riadit stat
pana Pasku uz vnimam ako buduceho , uspesneho prezidenta SR
mozu mat takyto protislovenski hadi nejaku vaznost , alebo popularitu ?
naplnila sa vola Izraela
a jeho poskoka - USA
:)
Prezident Bolívie Evo Morales pozval najväčšiu ruskú ropnú spoločnosť Rosnefť, aby zahájila prieskum uhľovodíkov na území jeho krajiny, Sľúbil pritom zabezpečiť „dobré investičné podmienky“.
"Udělali to, protože je Bolívie malá země. Žádná země by se něco takového neodvážila udělat Číně či Rusku, protože takový stupidní čin by mohl být důvodem k válce. Není pro to omluvy: Je ignorantstvím, pokud někdo přijímá a hájí takový čin. Naštěstí se většina Evropanů za tento čin stydí a to se dočtete ve většině deníků v Evropě," řekl deniku Guardian Ronald Guzman - See more at: http://www.blisty.cz/#sthash.eaQyEPwj.dpuf
a dovtedy si budete volby opakovat
pokial nezvolite toho nasho :)
musel som si vygooglit kde si sa to zatulal
vsetko ide podla planu
Kerry v máji v tichosti schválil vojenskú pomoc v celkovej sume 1,3 miliardy dolárov
Po celá desetiletí byly Spojené státy americké jedním z nejsilnějších obránců lidských práv žadatelů o azyl. Je smutné, že toto právo ustanoveno a odhlasováno v USA v článku 14 Všeobecné deklarace lidských práv, je nyní odmítnuto současnou vládou této země. Obamova administrativa nyní přijala strategii využití občanství jako zbraň. Přestože nejsem za nic odsouzen, tak jednostranně zrušili můj pas, takže jsem osoba bez státní příslušnosti. Bez jakéhokoli soudního příkazu se administrativa snaží mi odebrat mé základní lidské právo. Právo, které patří všem. Právo žádat o azyl.
Odporúčame