kolko mas poslancov Lipsic ?
odpoved je jasna - zase tara :)
kolko mas poslancov Lipsic ?
odpoved je jasna - zase tara :)
ty si co za podivnu existenciu -:)
Lipsic musis sa viacej snazit
inac dolare nepotecu :)
je len dobre , ze tato politicka reprezentacia ma odvahu
ozivila a hrdo sa hlasi k nasim narodnokulturnym tradiciam
vzdy ich vyhra SMER
lebo existencia poprevratovych stran , to je jedna obrovska tragedia v nasej historii
ktora sposobila 300 000 ekonomickych emigrantov
a milion obcanov zijucich pod hranicou chudoby
42 je dostatocne presvedcive cislo ?
skoda , ze nepise nic o rozvratenom danovom systeme :)
daj mu to do truhly
jeho fantasmagorie uz nikoho nezaujimaju
to mas pravdu
co ja si pamatam isli sa roztrhat od rieseni :)))))))
myslis, ze strany Ludovej platformy by ekonomicke problemy Slovenska vyriesili ?
platformisti , musite sa viacej snazit :)
Cas otvoril obcanom SR oci
a ukazal v plnej nahote neschopnost tzv. pravice
uspesne riadit stat
pana Pasku uz vnimam ako buduceho , uspesneho prezidenta SR
mozu mat takyto protislovenski hadi nejaku vaznost , alebo popularitu ?
Odporúčame