nasi mrvi su dosledkom americkej politiky v Pakistane
nasi mrtvi su dosledkom americkej politiky na Balkane
nasi mrtvi su dosledkom americkej politiky vsade na svete
nasi mrvi su dosledkom americkej politiky v Pakistane
nasi mrtvi su dosledkom americkej politiky na Balkane
nasi mrtvi su dosledkom americkej politiky vsade na svete
kapitalizmus im dal azylove domy
a jednu instantnu polievku denne
aj teba to caka -:)
tiez odovzadavam pozdrav na periferiu slovenskej politiky
:))))))))))
a Hriba si zoberte za puckfleka :-)
zaspali ste dobu pan Bezak aspon 20 rokov
cely zapadny svet sa topi v krize a place , ze mladez nema pracu
len truhlik z epicentra slovenskej biedy
velebi realitu
tomu sa hovori - uzitocny idiot :)
ziadnu hrozbu pre vladu tu nevidim
uz len preto , ze tato vlada nema alternativu
treba skumat , kto ten dlh zalozil a preco
lebo dnesny stav su toho len dosledky
uz sme mu dali
a to sposobilo , ze desattisicom ludi je zdravotnicka starostlivost nedostupna
do toho prekliateho prevratu sme taky problem nemali
deti bolo ako maku :)
je to umely problem
sposobeny zlym ekonomicko - splocenskym systemom
ked to neviete vyriesit , opytajte sa pana Husaka :)
A este pozdravujem plesateho sudruha Kanika
zlodeja a podvodnika par excellence
Štúdia Svetovej banky z r. 2005 o dôchodkových reformách v Latinskej Amerike prisudzuje čílskemu dôchodkovému modelu dôležitú úlohu pre vznik nového finančného „priemyslu“. Noviny International Herold Tribune konštatujú, že iba polovica čílskych zamestnancov je schopná si nasporiť aspoň na minimálny dôchodok 140 USD mesačne, čo zodpovedá cca 3.800,- Sk
Odporúčame