sak povedz :)))
alebo je to tajomstvo ?
kaktus , ty toho nevedomca len hras ?
alebo mas ozaj len take plytke vedomosti :)
Igorko mozes mu to aj okopat , ked uz tam budes
nech je z teba aspon nejaky uzitok :)
az ked sa bude 5 000 bankarov hompalat
uverim , ze kriza skonci
Dávejte si pozor na falešné proroky, kteří k vám přicházejí v ovčím rouše, ale uvnitř jsou to draví vlci. Poznáte je po jejich ovoci. Sklízejí se snad hrozny z trní a fíky z bodláčí? Matouš 7, 15
vykantrenim zidobolsevikov urobil pre ludsku civilizaciu viac
ako vsetci demokraticki lidri dokopy
Cest aj tvojej zlodejine :)
volici su uz zorientovani
Cely moj zivot bol bojom proti sonizmu
J.V. Stalin
a ten sa neda hrat v rukavickach
KDH je verejny nepriatel Slovenskej republiky
nikdy ju nechceli
skodili jej vcera , skodia jej aj dnes
je to strana , kde stranicky zaujem prevysil statny zaujem SR
Churchillův projev o J. V. Stalinovi z roku 1959 - z vystoupení Winstona Churchilla v Horní sněmovně dne 23. prosince 1959 při příležitosti 80. výročí narození J. V. Stalina:
"Pro Rusko bylo velkým štěstím, že v době zatěžkávajících zkoušek v jeho čele stál génius a neochvějný vojevůdce J. V. Stalin. Byl vynikající osobností, imponující v naší těžké době, v které žil.
Stalin byl člověkem neobyčejně energickým, erudovaným, pevné vůle, ostrým, tvrdým. Byl to člověk nelítostný jak v práci, tak i při jednaní. Ani já, vychovaný v anglickém parlamentě, jsem mu nedokázal odporovat.
Stalin měl především velký smysl pro humor a sarkasmus. Dokázal přesně vyjádřit svoje vlastní myšlenky. Svoje vystoupení si psal výhradně sám, z jeho práce vychází neochvějná sila. Tato síla byla v samotném Stalinovi natolik věrná, že se zdál neopakovatelným mezi státníky všech dob a všech národů.
Odporúčame