naco mame policiu ?
otlc ho jak zito
jak Lojza :)
naco mame policiu ?
otlc ho jak zito
jak Lojza :)
robis hanbu rodakom
vsak oni ti to zrataju :)
chudaci bankovi analytici
ti urcite vsetci skolabuju
jezisi , jak by som si to prial :))))))))))
CSR muselo zlatom zaplatit aj zbrane , ktorymi nasi letci bojovali za Britaniu
Rusi sa k nam chovali vzdy velkoryso
ako sa dokazu chovat len Slovania
vsetko je to nakradnute
jedine Rusko ma dobry dovod ponechat si vojnovu koryst
Panujúcu neistotu na politickej scéne si Zeman vychutnáva :)
potrebuje slabu vladu , ktorou bude moct manipulovat
Odporúčame