Máš pravdu! Už je načase poriadne tu vyvetrať, len kto sa to nebude báť urobiť? Príliš si tých mafiánov pustili k telu.
Máš pravdu! Už je načase poriadne tu vyvetrať, len kto sa to nebude báť urobiť? Príliš si tých mafiánov pustili k telu.
Teraz neviem, či NAKA a ministerka vnútra sa bojí Penty, alebo jej tiež slúžia? Uvedeným kecom neverím.
Máš pravdu, väčšina z nich sa tak správa. Dosť viním aj voličov, že si málo všímajú, komu dajú hlas, že naletia na peknú reklamu.
V skutočnosti mnoho z tých politikov sú len služobníci zahraničnej moci a oligarchov, takže vlastne ani nemajú dôvod cítiť sa ako nadľudia, pretože sú obyčajní - dobre platení - posluhujúci tajtrlíci bez svedomia a hrdosti.
Iste! Ja tiež hodnotím politikov hlavne podľa zahraničnej politiky - ako poslušne tancujú podľa zahraničných pokynov a nariadení. Kto hneď sklopí uši a skáče, vážim si len a len takých, ktorí sa neboja aj ozvať v záujme Slovenska! Žiaľ, tých je minimum!
Vynikajúco si to napísala, súhlasím a ďakujem Ti! Aj Chmelár dobre hovorí, ale Ty si to vystihla úplne presne!
Nie, nikoho! Ale chcem vedieť aj o ešte väčších a slovenských mafiánoch!
Ďalší Váš výborný blog! Rozhodne neobhajujem Vadalu, Troškovú, ..., ale! Rada by som si v médiách prečítala o našich najvplyvnejších slovenských mafiánoch, o ich podvodoch, spolupracovníkoch. O tom, aký sme to štát, v ktorom sa novinári, súdna aj vládna moc bojí zločincov? Tí teda môžu oslavovať november 1989, v socializme by neboli dosiahli to, čo v ponovembrovom bordeli. Nemyslím, že Vy máte o nich písať, to čakám od médií.
Možno tak v Bratislave. Ako napísal Milan1111 - tá osoba fakt žije mimo reality! To jej kecanie sa mi nechce ani dočítať, stačil nadpis! Nemám slov na takúto "odborníčku"!
Výborný blog, veľmi s Tebou súhlasím! A dúfam, že naozaj proslovenské strany sa konečne spoja! Uvidíme, komu ide len o funkciu a komu o Slovensko.
Tiež sa mi páčili jeho opodstatnene kritické názory na rozhodnutia EÚ a pod., nejakú krátku dobu pred minulými parlamentnými voľbami som aj rozmýšľala, že ho budem voliť. Tak som sa začala viac zaujímať aj o jeho poslancov ... a záver bol ten, že som s úvahami nad voľbou SaS skončila. Ale páčil by sa mi Tvoj návrh!
Som rada, že si o Osuskom napísala. V mojich očiach je o.d.roň už roky, ale aj tak ma jeho spomínaná reakcia nemilo prekvapila a utvrdila v pochybnostiach voči Sulíkovi, ktorý jeho /takých je tam viac/ preferuje na kandidátke.
Napr. v čom mu je taká blízka Nicholsonová? Jeho asi najviac priťahujú arogantní a drzí. https://www.topky.sk/cl/100535/1829979/Nicho…
Musíš viac pozorovať, rozmýšľať, porovnávať, potom možno aj pochopíš?
Netvrdím, že je to pravda, ale je to možné!
"Nezávislé vyšetřování expertní skupiny dokázalo, že v onen osudný den bylo
malajsijské letadlo sestřeleno ukrajinskou stíhačkou SU-25 s palubním
číslem 08, kterou pilotoval podplukovník ukrajinského letectva Dmitrij
Jakacud.
Pravděpodobně došlo k omylu s letadlem, kterým se vracel
Putin z cesty po Jižní Americe v tom čase a v té jisté letové trase, ale před
ukrajinskými hranicemi byl jeho let odkloněn na Bělorusko.
I o těchto přípravách atentátu na Putina Rusi věděli a komunikace na
vojenské frekvenci to potvrzovala. Atentát připravovala Ukrajina a
USA, s přímým souhlasem Obamy.!!! Proč naše média mlčí ? Vrah 300 lidí v malajzijském letadle je známý,
"on jen vykonával rozkazy". Prezident Porošenko ho osobně odměnil, aby
mohl zdrhnout k Saudům do emirátů... JMÉNO MASOVÉHO VRAHA nevinných
lidí je:
DMITRIJ JAKACUD. Ukrajinský SU-25, který sestřelil "Boeing",
pilotoval Dmitrij Jakacud. "
Myslím, že máš pravdu! Čítala si článok Ivana Lehotského: Bol rozvrat SaS súčasťou scenára pripraveného pre Slovensko do najbližších volieb?
"V islamizované Velké Británii dnes proběhlo další multikulturní obohacení. Černoch z Afriky vtrhl v Manchesteru v nákupním centru Arndale do místní kavárny Starbucks [1], v ruce držel 30 centimetrů dlouhý nůž podobný malé mačetě a vrhl se na místní hosty a začal je bodat do břicha s výkřiky, že jsou nevěřící psi a pohani, že pohrdají Alláhem, a že skončí všichni v pekle, kam je právě všechny pošle. Těžce zranil 5 lidí, z nichž 4 jsou v ohrožení života. Zbývající hosté restaurace popadli židle a stoličky a útočníkovi se ubránili. Ten ovšem byl neodbytný a chtěl práci dokončit. Díky tomu policie získala čas a zadržela pachatele přímo na místě, odvlekli ho potom ven z podniku a protože se vzpouzel, museli ho navíc zpacifikovat taserem."
Takto Európu "obohacujú", len škoda, že nie Merkelovú a jej podobných vítačov.
Proti vojnám by predovšetkým mali mladí ľudia protestovať, proti rozbíjačom štátov a zlodejom cudzieho bohatstva. Potom by nebolo ani toľko utečencov, ani nenávisti a ľuďom by sa lepšie žilo na oboch stranách. Toto mládež veľmi nezaujíma, nechajú si zničiť európske hospodárstvo, svoje krajiny, kultúru a možno po čase aj životy. Slepota?
+++++++
K tým kariéristom sa mi už nechce vyjadrovať, lebo sú v každej strane. Mrzí ma, že máme tak mnoho ľahostajných, nevšímavých ľudí, ktorí za pekný predvolebný plagát všetko kandidátom odpustia. Predsa ak nechcem vojnu, vojenské základne na našom území, kopu imigrantov, nebudem voliť takú stranu, ktorá sa jasne nevymedzí proti tomu. Stranu, v ktorej poslanci plnia diktát USA, NATO a EÚ. Tie hádky, ktoré občas v diskusiách bývajú, sú zbytočné, lepšie ako hádať sa, by bolo konať! /To sa netýka Teba!/
Odporúčame