Výborný, mimoriadne aktuálny a pravdivý blog!!!
Možno od zajtra už nebudeme v zlom spomínať na Biľaka, pretože Lajčák, Pellegrini, Kiska, Čaputová ... sa oprávnene stanú terčom ešte väčšej nenávisti a opovrhnutia za trestuhodnú zvrhlú zradu. Chcem dúfať, že nie!

