Prepáč, to som nechcela! Ak je tá suseda súca k svetu, tak len nech vloží, čo máš rád!
Prepáč, to som nechcela! Ak je tá suseda súca k svetu, tak len nech vloží, čo máš rád!
Ahoj, kamarát, máš dobré a často aj veselé diskusné príspevky. Prajem Ti pekné darčeky od Mikuláša!
Už je jasný aj Pellegrini. Všetci traja kopú za 1 spoločný klub.
Naši sa tu ruvajú a možno hlavný iniciátor sa v zámorí smeje?
"Denníku N, ktorý priniesol informácie o nájdení záznamov asi ako prvý, znova ukázal, že má v polícii dobrých informátorov. V nadšení nad týmto faktom požiadal utečeného novinára Toma Nicholsona, aby sa k veci vyjadril, a ten sa vyjadril:
“Kočner mi hovoril, že raz mi tie nahrávky dá”.
Prosím, nejdem tu rozoberať to, že sa “skvelý novinár” Nicholson zas stýka s ľuďmi z podsvetia a má s nimi také dobré vzťahy, že mu títo dodávajú materiály, aké nik iný nemá. Ide mi o to, že Nicholson, nadriadený či azda správne povedané riadiaci dôstojník mladého Jána Kuciaka, tu priamo priznáva, že sa blízko stýkal nielen s nejakým mafiánom, ale konkrétne s Kočnerom, proti ktorému Kuciaka sám neustále štval.
Ale nejde tu len o túto nevysvetliteľnú amorálnosť. Najpodstatnejšia vec je v tom, že Nicholson poznal zrejme Kočnerove prostredie dobre, tak dôverne, že mohol poznať aj ľudí, ktorých Kočner používal na svoje aktivity. "
U nás sa hovorí: "Čo po takom rozume, čo neskoro chodí"Veľmi to v tomto prípade platí na Nemcov.
Ako vidíte T. Nicholsona, pán kormidlo? Hlavne po prečítaní tohto odseku:
"Denníku N, ktorý priniesol informácie o nájdení záznamov asi ako prvý, znova ukázal, že má v polícii dobrých informátorov. V nadšení nad týmto faktom požiadal utečeného novinára Toma Nicholsona, aby sa k veci vyjadril, a ten sa vyjadril:
“Kočner mi hovoril, že raz mi tie nahrávky dá”.
Prosím, nejdem tu rozoberať to, že sa “skvelý novinár” Nicholson zas stýka s ľuďmi z podsvetia a má s nimi také dobré vzťahy, že mu títo dodávajú materiály, aké nik iný nemá. Ide mi o to, že Nicholson, nadriadený či azda správne povedané riadiaci dôstojník mladého Jána Kuciaka, tu priamo priznáva, že sa blízko stýkal nielen s nejakým mafiánom, ale konkrétne s Kočnerom, proti ktorému Kuciaka sám neustále štval.
Ale nejde tu len o túto nevysvetliteľnú amorálnosť. Najpodstatnejšia vec je v tom, že Nicholson poznal zrejme Kočnerove prostredie dobre, tak dôverne, že mohol poznať aj ľudí, ktorých Kočner používal na svoje aktivity. "
SNS asi robí momentálne najlepšiu proslovenskú politiku, pretože sorošovci a zapredanci by ich "utopili v lyžičke vody", keby sa dalo. Dankovci, držte sa a neustupujte zradcom a vojenským štváčom!
+++++++
Ale nesúhlasím s vetou: "Podobnosť s výrokmi ideológov z čias komunizmu je nevídaná, v podstate hovorí presne to isté." Oni boli neviniatka oproti týmto zloduchom.
Súhlasím s pánom Krajniakom. Neviem, či je SMER už tak veľmi odtrhnutý od obyčajných ľudí, alebo je len vykonávateľom rozkazov "vyššej moci"?
Ďakujem, pán Harabin! A teším sa, že konečne budeme mať na Slovensku rozumného, odvážneho pána prezidenta, ktorý "neposlúcha" zradcov ani agresorov.
Škoda, cítim za tým faloš SMERu. Novým ministrom zahraničia sa mohol stať Ľuboš Blaha, Slovensku by viac pomohol, ako Lajčák!
Bugár by si mal posvietiť na svojich a nie rýpať do Danka.
Keď už spomínate toho G. Gála, aj Aktuality ho spomínajú, ale v inej súvislosti: https://www.aktuality.sk/clanok/646948/slove…
Je dojemné, ako viacerí predstavitelia opozície, aj pán prezident nástojčivo obhajujú p. Lajčáka a chcú, aby ostal vo funkcii. Mňa to prekvapuje o to viac, že inak sú odporcami strany SMER a teraz taká starosť! Žeby p. Lajčák robil zahraničnú politiku v súlade s opozíciou?
+++
Naša vláda rozhadzuje miliónové dotácie pre už zbytočné automobilky na Slovensku, ako vidno aj na príklade Jaguár. Keď už ju tak veľmi chceli, mali urobiť prieskum zamestnanosti, možno na východnom Slovensku by bolo dosť našich pracujúcich. Veľmi ma rozčuľuje táto zlá politika. Ak niekto zo zahraničia kývne prstom, hneď všetko ide, ak by mali tie vyhodené milióny investovať pre nás, to už nie, už nemajú. Žeby vysoké provízie?
Nie som vôbec prívrženkyňa opozície, ale s týmto súhlasím! Toto nie je na náš prospech!
Odporúčame