Gabo, veľmi vydarený blog +++++++++++++
Gabo, veľmi vydarený blog +++++++++++++
++++++
Podobne aj pre mňa bola najlepšia stanica Slovensko 1. V posledných rokoch sa to len zhoršuje, aj jednotvárna hudba, neustále tí istí a mimoriadne nevyvážené informácie a správy. Rezník mal urobiť výber redaktorov, nech pracujú len objektívni a kvalitní!
Veľký podiel viny majú aj voliči, ktorí roky volia zradcov a ničiteľov svojho národa.
Dobre, ale teraz stíhať a prísne potrestať tých, ktorí falošne obviňovali Kaliňáka a policajtov!!!
Chybu robíš, Danko, že brojíš proti národovcom a nie proti sorošovcom.
Krásne pravdivé, výborný článok! Akurát Rusko bolo spravodlivejšie, bralo nás ako menšieho brata. Títo teraz nás majú len ako sluhov a zlatú baňu.
Či premiérom - neviem? Rozhodne ale môže SNS získať viac hlasov vo voľbách. Že nie je Danko dokonalý, je pravda, ale kto z nich je? Nikto! Škoda, že nemajú vymenené funkcie s pánom Paškom, ten je rozvážnejší. Bude záležať na ďalších krokoch každej strany. Akosi sa bojím, či nám SMER nehrá divadlo? Osobne viac už verím SNS, ale tie amícke zbrane im nemôžem odpustiť. Blog sa mi páči!
+++
"Když Rusko prodává do členské země NATO svůj protiraketový komplex S-400, a dokonce ho prodává bez dolarové transakce a obchází tím sankce, je to facka do tváře americkým sionistům, až praskají čelisti a létají zuby. Potom se nemůžete divit, že židovský prezident Petro Porošenko-Valtzman na Ukrajině vyhlašuje válečný stav a buší do útoku proti Rusku poté, co na povel svých páníčků v New Yorku zinscenoval lodičkovou provokaci v Kerčské úžině. Za každou cenu chce vyprovokovat Rusko k útoku"..
Ale Béla! Predsa pre také bezvýznamné, nezáväzné niečo by Lajčák neodstupoval, neboj sa.
Áno, máš pravdu. Rusofóbom nenávisť načisto zatemnila myseľ, keď dokážu podporovať štvanie do vojny.
Ja, ako Slovenka veľmi s Tebou súhlasím!!! Napísal si len pravdu!!!
Keby Západ, alebo časť západných politikov nepodporovali fa.šistu Poroša, nemohol by vysoko "vyskakovať", nemá na to. Ani jeden európsky politik by si nemal zahrávať s ohňom a podporovať vojnu, lebo zničí všetkých, možno v USA nie, ale Európa je vo veľkom ohrození.
V nedeľu začína advent - obdobie duchovnej prípravy na Vianoce, pamiatka - očakávanie príchodu Syna Božieho. On ale raz príde v moci a sláve, nezabúdajme na to, lebo to môže byť prv, ako sa nazdáme.
Hrozí otvorená vojna, lebo ju chce vyvolať tento im.be.cil fašista Poroš.
"Nás především zajímají transporty vojenské techniky z Polska, neboť to znamená, že NATO se rozhodlo pro vojenskou intervenci na Ukrajině bez souhlasu občanů a veřejnosti v EU, neboť Ukrajina není členským státem NATO. Na uvedeném videu pod plachtami na kamionech vidíme pásové vozy BMP-2, jenže nejde o polskou techniku, protože Poláci své vlastní BMP-2 transportéry prodali do Angoly již v polovině 90. let. V EU dosud vozy na platformě BMP používají 3 členské státy NATO: Česká republika, Slovensko a Finsko.
Přeprava po silnici na komerčních kamionech by vyšla na strašné peníze, které kyjevská vláda nemá, a tak bylo potřeba vyhlásit válečný stav na Ukrajině, aby ukrajinská armáda mohla rekvírovat kamiony zadarmo pro přesun vojenské techniky. "
Přes hranici s Polskem proudí po vyhlášení válečného stavu na Ukrajině stovky kamionů s vojenskou technikou ze zemí NATO
Odporúčame