Denník N prináša dezinformácie a hoaxy.
Keby ste nezodpovedne a trestuhodne nevyhadzovali peniaze za staré amícke rachotiny, ten schodok mohol byť nižší!
Keby naša vláda nemusela plniť výpalnícke nenásytné požiadavky NATO a EÚ, mala by aj na nové rušne!
Ako to len tí komunisti dokázali - dobre financovať aj zdravotníctvo, školstvo, dokonca aj na nové vlaky našli peniaze. Terajší neschopáci a poslušní tajtrlíci môžu zo závisti na nich už len nadávať.
"Slovensko je doslova preborníkom v uprednostňovaní cudzieho záujmu pred vlastným" - nádherne si to vystihol! Zapredanci stoja v hlbokom predklone, čakajúc na príkazy z Bruselu a USA, čo ich je po našich problémoch. A ak im ešte nemá kto dať provízie, načo by sa unúvali? Vlastných občanov sa neboja, však im pred voľbami nasľubujú...
Veľmi dobrý blog!
O Rusku - neviem? Ale ináč veľmi súhlasím s ostatným, čo si napísal!
++++++++++++++
Európske vlády napĺňajú americké záujmy na úkor a škodu svojich slušných občanov. Potom svoj biznis a kšefty. To je pre nich prvoradé - tie pekné reči - to je len veľký cirkus a divadlo, aby sa ľudia "nezobudili" a nehnali ich tam, kam patria..
Správne, konečne! A postaviť predstaviteľov nepozvaných štátov pred súd!
Sýria a Sýrčania potrebujú, aby okupanti z NATO zo Sýrie konečne vypadli, aby ich nezabíjali, neničili im ich krajinu! Európa by im mala vrátiť imigrantov, zrušiť všetky nespravodlivé sankcie voči nej a prestať podporovať americkú agresiu!!!
Sýria a Sýrčania potrebujú, aby okupanti z NATO zo Sýrie konečne vypadli, aby ich nezabíjali, neničili im ich krajinu! Európa by im mala vrátiť imigrantov, zrušiť všetky nespravodlivé sankcie voči nej a prestať podporovať americkú agresiu!!! Ale nepodarení vojnoví štváči podporujú vojnu, zabíjanie bez ľútosti, ale potom sa snažia nahodiť imidž ľudomila a idú sa zrazu starať o siroty. Vy si ich zoberte, čo schvaľujete prítomnosť okupantov a vrahov z NATO v Sýrií!!!
Ak si ho dnes počúval a nevieš, čím je protislovenský, to znamená, že si totálny prozápadný kolaborant, vlastizradca a vojnový štváč. A ja s takými nediskutujem, škoda s nimi strácať čas.
Milo ma prekvapil pán Pellegrini svojimi rozumnými odpoveďami v dnešnej relácii. Mne by vôbec nevadilo, keby sa pán Fico stal rovno aj predsedom Ústavného súdu, ak by už nechcel byť v politike. Čo si ale neviem vysvetliť je, kto "stojí" za redaktorom Dobšinským? Tak nehorázne protislovenský, zapredaný b.l.b Slovensku len a len škodí a nedokážem pochopiť, kto a z akého dôvodu ho zamestnáva v RTVS? Však je to totálny protislovenský štváč, podľa mňa v službách západných diktátorov. Sme my ešte samostatná republika, alebo už načisto absolútna onuca, s ktorou si môže zametať každý vojnový agresor a chra.púň?
Na rozdiel od Vás, ja verím viac policajtom a vyšetrovateľom, ako sfanatizovaným organizátorom a účastníkom tých nezmyselných pochodov. Však im ide len o korytá, na slušných ľudí nemyslia. Je to cirkus.
"Angela Merkelová včera utrpela najväčšiu stranícku porážku vo svojej kariére. Málokto verí, že ochromená kancelárka dovládne." - píše novinár Hanus: https://www.postoj.sk/36707/zaciatok-jej-kon…
Konečne!
Lajčák - podporovateľ NATO = našich nepriateľov. Je tu dosť proamíckych trolov, je možné, že u nich by mal šancu.
Čo Ty nepovieš... Som prekvapená, že nie si s Kiskom v USA, ako si toto mohol dovoliť a nezobrať Ťa so sebou, nevďačník jeden. Už plačeš za Merkelovou, či ešte máš nádej? Ako to tam vidíš?
Novinári, mňa by viac zaujímalo, čo sa deje napr. v Nemecku, z akého dôvodu venujete toľko priestoru rebelom? Či ešte nedošli inštrukcie a vŕtať sa v cirkevných záležitostiach - to môžete.
Véľmi jemne ste niečo málo napísali. Merkelová by sa mala viac zaujímať o problémy Nemcov!
Odporúčame