"Komu viac záleží na tom, čo si o ňom myslí zahraničný pobehaj, než na mienke národa, ktorý ho živí … to nemôže byť dobrý človek. Dobrým človekom nemôže byť ani ten, kto sa bez váhania pridá k štekaniu cudzieho psa na vlastný dvor." Celý blog je výborný, ale v týchto dvoch vetách si vyjadril charakter našich ponovembrových politikov - zradcov a kolaborantov. Medzi nimi bolo aj pár vlastencov, ale tých, žiaľ, vyštvali. V tom je tragédia slovenského národa, že nemá svojich vládcov, ale len poskokov, poslušných vykonávateľov cudzích, protinárodných záujmov.

