Vynikajúci blog! Autor to vidí veľmi správne, na rozdiel od ministrov a vlád.
Vynikajúci blog! Autor to vidí veľmi správne, na rozdiel od ministrov a vlád.
Dobre, že aspoň RKC na Slovensku si vie urobiť poriadok vo svojich radoch, lebo ECAV, žiaľ, nie.
Veľmi s Tebou súhlasím, Gabo! Z EÚ majú na Slovensku najväčší osoh za nič nadštandardne ohodnotení zbytoční poslanci a funkcionári!
Mne sa páčil, škoda ho.
Ďakujem! Aj ja Vám prajem pokojný, dobrý deň!
Silné osobnosti by nemali podliehať nezmyselnému diktátu doby.
"otvorene fašistická politická strana na Ukrajine a trebárs zjavné lži o Skripaľovcoch, o Iraku a Sýrii, …, sa zdajú byť v súlade s „hodnotami EÚ“! Korektná lož sa povoľuje, nekorektná pravda nie. " Tie hodnoty EÚ v súčasnosti sú aké?
Klamstvo, podvody, faloš, diktatúra silnejších, utláčanie a vykorisťovanie slabších, ... . Lož je povolená, lebo oni najviac klamú, pravda nie, lebo sa nič z toho ich s.vi.n.stva nesmie odhaliť.
+++++++++ Neverím im, presne ste to napísali. "Papagájujú o výhodách a perspektívach", ale v skutočnosti sú to výhody pre nich. Za ich klamanie a manipuláciu im dajú dobre platenú funkciu v štruktúrach pre nás ničivej EÚ.
Pán Bednár, Vy ktorým slovenským politikom veríte? Ja by som ich ešte zopár našla, ale problémom je, že nie sú v jednej politickej strane, takže ich nemôžem voliť. Viac by sa mi páčili voľby nie strán, ale osobností bez ohľadu na politickú príslušnosť.
Dá sa niečo veriť novinárom? Na jednej strane píšu, ako u nás nemá kto robiť, musia prísť len cudzinci, iní zas píšu, že 34 % Slovákov stratí prácu... Keď neviete, čo a ako bude, tak aspoň netárajte!
Nié! Ste zlatí, pokračujte, ak sa Vám chce.
Chlapci, dnes ste mimoriadne zábavní, čítam Vaše vtipné komentáre a neprestávam sa smiať. Ďakujem za veselý večer!
Veľmi s Tebou súhlasím!
Z tých falošných rečí a posmeškov si netreba robiť starosti. Niektorí sú za to platení, niektorí len osprostení, iní sú alergickí na odlišný názor ... . Tí, čo urážajú diskutérov, by sa mali zamyslieť sami nad sebou, skrátka - kašli na nich. Ja ich neberiem vážne.
Stotožňujem sa so slovami tej matky, Merkelová a všetci zaslepení vítači by mali niesť plnú zodpovednosť.
Štát, ktorý prijme hocikoho bez jeho preverenia, nie je štát, ale holubník, ktorý si neplní svoju základnú funkciu!
Odporúčame