Ďakujem Vám TASR, že ste napísali, z ktorých štátov boli tieto útoky vedené. ... lebo, čo ak to bol Putin, ale naraz by to zo všetkých strán nestihol. Ani keby mu pomáhali Fico, Zeman, alebo aj ja.
Ďakujem Vám TASR, že ste napísali, z ktorých štátov boli tieto útoky vedené. ... lebo, čo ak to bol Putin, ale naraz by to zo všetkých strán nestihol. Ani keby mu pomáhali Fico, Zeman, alebo aj ja.
Neklamali. Danko sa nemusel vzrušovať. Maďarič s Mikom pred nedávnom vykázali objektívne správy z RTVS.
Správne si rozhodol, pán sudca! Keby som si mala vybrať ja, s kým chcem byť, isto by to nebola Angelina, ale Brad!
Ja toho Trumpa chápem. Svetová moc sa presunula na Východ, tak chce byť aj on na nej účastný. Európa má neschopnú, nesamostatnú, vazalskú, deštrukčnú vládu, čo už po nich.
Súhlasím! Kim by mal byť veľmi opatrný a neveriť nedôveryhodným ľuďom a štátom.
Čo po takom rozume, čo neskoro chodí? Nech si ich teraz s vítačmi a zástancami rozdelí domov, kontroluje ich, živí, nech si ten úžitok z nich vychutnajú sami, ja sa vzdávam prospechu z nich.
Sedia pri Trumpovi, ako zmoknuté kury. Za hlúposť draho zaplatia, ale žiaľ, aj my ostatní. Keby som mohla, zosobnila by som politikom všetky škody, ktoré zavinili svojou hlúposťou, neprezieravosťou a vazalstvom.
Áno aj k 1. aj k 2. vete. Ďakujem za odpoveď, Devanka. Z navrhovaných dozorcov ani jedného. Ten jeden, ktorý obhajuje nečestné hospodárenie v cirkvi, sa nehanbí vyzývať cirkevníkov k vyššej štedrosti. Fraška! Keď chcem niekomu pomôcť, či už finančne, alebo inou formou, naozaj nepovažujem za potrebné, aby to bolo "pod hlavičkou" cirkvi. Radšej podporím chudáka - chorého, chudobného a pod., ako výmysly boháčov.
Za GB niektorú z kandidátok, zatiaľ nie som rozhodnutá.
Keby si niekedy mala voľný čas, rada by som si prečítala aj ďalší Tvoj blog o kultúre, pretože všetky čítam rada, píšeš dobre!
Pán Putin si vyberá, s kým sa bude rozprávať. Niktošov on nemá rád.
+++++++++ Je to tak, ale totalita je totalita, ešte škodlivejšia, ako pred r. 1989.
Súhlasím s Tebou, veľmi dobrý blog! Ale smutná skutočnosť.
Prepáč mi, prosím Ťa, nechcem sem zaťahovať socializmus, ale som presvedčená, že tí komunisti boli morálnejší a kultúrnejší, ako terajší "demokrati". Výnimky boli aj sú na oboch stranách.
Nezávidím mladým ľuďom. Niečo sa vymyká kontrole a niečo sa jej už celkom vymklo: “Európska únia už viac nebude existovať, ak neuzavrie hranice a nezastaví nelegálnu migráciu,” vyhlásilo Belgicko na stretnutí ministrov vnútra “Európskej dvadsaťosmičky,” kde diskutovali o plánoch spoločnej azylovej politiky. Informoval portál Breitbart.
Belgický štátny tajomník pre migráciu Theo Francken na stretnutí ministrov v Luxembursku varoval Európsku úniu pred jej rozpadom. Zachrániť sa to však ešte dá jednou zásadnou vecou. Podľa Franckena musí Európska únia úplne uzatvoriť hranice a tak zabrániť príchodu imigrantov, inak EÚ do 5 rokov zanikne.
Obchodná vojna medzi USA a EÚ silnie - dnešný článok v Pravde od Branislava Tomu. Tak vám treba, truhlíci, pustili ste si svojou sprostosťou východné trhy, teraz sa trápte.
Toto zaujíma aj mňa. Snáď to nebola falošná akcia francúzskej vlády, v opačnom prípade by nemohli vydať ten nezmyselný príkaz.
Odporúčame