Nevieš, odkedy sme kolóniou? Odkedy sme v EÚ a NATO, však potrebovali ďalších hlupákov - a našli.
Nevieš, odkedy sme kolóniou? Odkedy sme v EÚ a NATO, však potrebovali ďalších hlupákov - a našli.
+++
Je odtrhnutý od reality, žije si svoj prezidentský sen, ... Viac ma rozosmiali Dankove výplody. Je chorý alebo len nebol triezvy?
+++++++++++
Ľutujem, že sa u nás vlastizrada netrestá a že sa politikom nezosobňujú nimi zavinené škody a nehospodárne rozhodnutia!
+++++++++++++++
Krásny a celkom pravdivý článok, pán Sedlák! Ďakujem! Osobne toto PD poznám, kupujem ich výrobky, som mimoriadne spokojná! A majú fantastické mlieko, kefír a ochutenú Dohňanku.
Trump zas povedal pravdu. Ale nielen médiá, aj u nás sa takí vojnoví štváči nájdu, ako napr. J. Naď.... nemôžem menovať, lebo by som neskončila do večera. Hanba im!
Putin by mal poriadne "chytiť do rúk" aj Európu. Pod jeho vládou by sa snáď ešte dalo niečo zachrániť. Pretože v súčasnosti vládnu v Európe len figúrky, ktoré niekto ovláda a nevedie to k ničomu dobrému, ale len ku skaze pre nás.
Ešteže sú tu tí ruskí motorkári. Dúfam, že sú ako Putinov predvoj, keď západniarski lokaji tak hysterčia a už tam videli aj tanky. Príď už, pán Putin, urob tu konečne spravodlivý poriadok! Keď tu môžu byť agresori z NATO, tak nech sú tu aj naši osloboditelia, tí mi neprekážajú!
Naši lokaji skáču, ako im píska Brusel a NATO, takže si aj Ukrajinec dovolil zakazovať a zastrašovať. Páčia sa mi vyjadrenia pánov Danka aj Marčeka. To sme už tak hlboko padli, aby sme si nechali rozkazovať od každého zahraničného, alebo zahraničím plateného truľa? Dúfam, že nie!!!
Výborný blog, cudzinec!
Ja som už taká znechutená z tých západniarskych klamstiev, podvodov a zlých činov, že už viac čítam alternatívne správy, ako Pravdu. Nech si kto chce, koľko chce nadáva na Rusov, aj tak sa mi zdajú čestnejší a úprimnejší, ako títo západniarski zloduchovia /včítane Merkelovej a spol./
+++
A ak napíšeš pravdivú informáciu, ktorá sa im nehodí, alebo nie je v prospech vlády a slniečkárov, hneď Ťa zmažú. Aj PRAVDE sa už nedá veriť!
Ďakujem za linky. Zdalo sa mi to ako žart, prečo to oznamuje práve cez TOUR?
A som veľmi znechutená z politikov a novinárov, klamú, manipulujú tak, že už pomaly im neuverím, ani keby pravdu povedali, či napísali.
"Není v danou chvíli zas až tak důležité, že Trump své výroky později mírní a dává jim nové interpretace – podstatné je, že tato jeho slova vůbec zazněla. Říkáme to pořád dokola – i kdyby se Donald Trump v bažinách nakonec opravdu utopil, musíme mu být vděčni již za to, že dokázal, čas od času, nazývat věci pravými jmény. Vždyť který z amerických prezidentů po Dwightu Eisenhowerovi měl tu odvahu veřejně hovořit o tom, že moc volených reprezentantů je fakticky podvázána existencí vazeb a zájmů za kulisami moci působících elit?"
No, táto obluda by mala dávno sedieť vo väzení, kto je na takého zloducha, ako je ona, zvedavý?
V USA už ani prezident nesmie povedať pravdu, ešteže aspoň v Helsinkách si to mohol dovoliť.
Neviem, či to nerobí preto, že si nemôže dovoliť povedať, čo by chcel, aby ho v amíkove "nezožrali"???
Milá pani Saková, ak by ste mali voči niekomu zasiahnuť, tak by som Vám poradila: nie proti ruským motorkárom, lebo tam niet dôvodu, ale určite proti vojnovým štváčom, neobjektívnym diletantom ako je nebezpečný kecálek Jaroslav Naď!
Nie, nebála som sa o Putina, to je najdôležitejší svetový politik a má aj rozum. Skôr o Trumpa, ten sa niekedy správa ako nevyspytateľný herec.
Odporúčame