SaS, aj ja som občianka SR a súhlasím, že pán Danko hovoril aj za mňa. Pán Danko - vďaka!!!
SaS, aj ja som občianka SR a súhlasím, že pán Danko hovoril aj za mňa. Pán Danko - vďaka!!!
Nech im vytvorí pracovné miesta a zamestná ich. Cudzím štát poskytuje všetky možné výhody, predovšetkým by sa mal postarať o svojich. Len v poľnohospodárstve a výrobe potravín by mohol vytvoriť pracovné príležitosti, nemuseli by sme dovážať braky zo zahraničia. A komu sa pracovať naozaj nechce, toho nezastávam.
Andrej Danko aspoň máličko zachraňuje to, čo ostatní zničili. Ja ho dnes veľmi chválim, na rozdiel od poskokov a zapredancov - teda poslancov v európskom parlamente a pomýleného prezidenta.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Je tragické, že štát má dosť peňazí na zbrane hromadného ničenia, na darebákov, ktorým sa nechce pracovať, na dobrodruhov, ktorí sem utekajú za sociálnymi vymoženosťami, pre oligarchov, ktorí už nevedia, čo by si ešte zadovážili, ale pre dôchodcov, ktorí poctivo pracovali 40 rokov, odvádzali dane a odvody, má problém. A čo tak zrušiť zlaté padáky, vyžadovať náhradu škody za zlé rozhodnutia politikov a manažérov od r. 1989, znížiť ich neúmerné príjmy, neplytvať, nerozdávať svojim, hospodáriť rozumne a spravodlivo?
Všeličo sa mi znepáčilo na Ficovom režime, ale aj tak si myslím, že momentálne lepšieho premiéra niet.
Súhlasím! Kladne hodnotím odvahu A. Danka, už len tam ísť a prehovoriť.
Sledujem a to je hlavný dôvod, prečo som prestala voliť SMER. Korupčné aféry, podvody, klamstvá vo vnútornej politike majú všetky strany, tam veľký rozdiel nevidím. Ale kto v zahraničnej politike hovorí, že biele je čierne a naopak, ten odo mňa hlas vo voľbách nezíska.
Konečne! Na tú sprosto zaslepenú, nenávistnú protiruskú propagandu len doplácame. Majme dobré vzťahy so všetkými!!!
Danko, za toto máš u mňa veľké významné plus!
A kto ubráni Európu od Mayovej a jej podobných? Chudera, rieš si svoje domáce problémy, máš ich neúrekom.
Cudzinec, neurazíš sa, ak to trochu doplním? Brusel = korupcia /veľká/, pokrytectvo /hnusné/, európanstvo /falošné/, impérium /bezohľadné/, mafia /strašná/, diktatúra /horšia, ako doterajšie/. Prepáč, prosím!
Americkí okupanti, berte sa domov!!!
+++ Iste, voš aspoň nemá bomby a nezabíja.
Hovorila mi pani, ktorá má dcéru žijúcu v Nemecku, v blízkosti francúzskych hraníc, ako veľmi sa im zhoršili životné podmienky. Prišlo tam mnoho imigrantov, robia bordel, páchajú trestnú činnosť, ale nič sa nesmie povedať, domáci musia všetko strpieť. Policajti to tiež majú náročné, mali by zakročiť a nemôžu. Možno aj vo Francúzsku majú podobné problémy, je mi ich ľúto.
Aj ja si myslím, že ani jedna. Tým novým stranám veľmi neverím, keď neviem, kto je za nimi. Škoda, že sa nedokázala spojiť KSS s inými ľavičiarmi, napr. pán Fajnor a spol. mali výborný program. Trochu dúfam, že ak by SMER chcel ešte vládnuť i v budúcnosti, zmenia súčasnú protinárodnú orientáciu. Uvidíme, ale ďakujem Vám za radu, budem sa o tú novú stranu zaujímať.
Ale koho už voliť? Sklamal ma aj SMER aj KSS. Ktorá strana by to aspoň trochu napravila?
Odporúčame