Onedlho bude takýchto hrdých atentátnikov veľa aj v Európe, pán Zábojník varuje: http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor…
Onedlho bude takýchto hrdých atentátnikov veľa aj v Európe, pán Zábojník varuje: http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor…
++++++++++++++++++++++++++++++++
Zdá sa mi, že mnoho evanjelikov po r. 1989 zľahostajnelo, prestalo si ctiť svoje korene. Prispôsobili sa svetu, hľadajú slávu, bohatstvo, zábavu - to, čo im ponúka táto konzumná doba. Niektorí teológovia dokonca prispôsobujú a prekrúcajú Božie slovo, aby si získali priazeň ... . Trochu si pamätám aj časy socializmu u nás, napriek všetkej kritike, zdalo sa mi naše evanjelické veriace spoločenstvo vtedy opravdivejšie, úprimnejšie a horlivejšie.
+++++
Pán Boh vyslyš Vaše prianie! A vďaka za blahoželanie! Pán Boh je Otcom rovnako tak našim, ako aj Vašim. Myslím, že sme na jednej lodi, preto napriek rôznosti, žime vo vzájomnej úcte, aby sme dosiahli spoločný cieľ - nebo.
A hlavne, nechajme sa formovať Božím slovom a neprispôsobujme a nemeňme Božie slovo podľa seba, podľa doby a módnych trendov. Ani Pán Boh, ani Božie slovo sa nezmenilo.
Ako viete tak presne odhadnúť počet ľudí, ktorí Krista neprijali?
V tomto blogu píšete o niečom, čo poznáte len veľmi povrchne. Kresťanská cirkev robí mnoho aj pre chudobných, pre chorých, bezdomovcov a pod. Je toho dosť, nebudem sa rozpisovať. Vo svojej kritike ste neobjektívny a mýlite sa. Ale vydržte, kresťanstvo v Európe upadá, časom ho možno nahradí islam, potom budete spokojný?
Nezvyknem často čítať blogy p. kaplana, ale v tomto s ním súhlasím. Keď sa už nehanbí Trošková /však za peniaze všetko.../, tak by sa mal hanbiť ženatý muž a premiér pán Fico!
Veľmi mám rada túto speváčku, len škoda, že ju už nepočujem v rádiu, ako kedysi.
Ja osobne i z počutia od známych, mám s lekármi pomerne dobré skúsenosti. To ale neplatí pre sestričky, dobrých je veľmi málo.
Súhlasím s blogerom i s Ulienkou! Nie, že by som Rómov obzvlásť milovala, ale napr.v ACZ Púchov ich robilo veľa a dobre. Pracovali tam aj viaceré manželské páry, mali slušný plat, slušné bývanie /štátno-podnikové byty/, mali v nich čisto, riadne sa starali o deti - skrátka žili podobne, ako ostatní pracujúci. Až kým sa fabrika nesprivatizovala, prepustili množstvo ľudí a ich hádam všetkých. V nemocnici v Ilave bol jeden z najlepších lekárov Róm, keď sa v Púchove rekonštruovalo tepelné hospodárstvo, staval nový most - tie najťažšie práce /manuálne výkopové práce/ robili cigáni. A dobre! V malých mestách je stále málo práce a doplácajú na to vo veľkej miere aj oni. Nie sú všetci rovnakí, nemôžeme ich "hádzať do jedného vreca". Miramar má pravdu, keby primátori a starostovia chceli, mohli by aj im pomôcť, neporiadku je všade dosť, mali by čo robiť.
K výsledkom volieb v Čechách a zostaveniu vlády mám odlišný názor. Ale úplne sa stotožňujem s Tvojim záverom, že: "Delenie krajín bývalého východného bloku bolo podporované, pretože umožnilo získať Západu ekonomickú a politickú nadvládu. Ďalej však demokracia podľa vzoru Brusel nesiaha, či skôr nesmie siahať." Veru je to tak!
Si dobrý, ďakujem!
Myslím si, že jeho manželka sa len potešila, keď sa nebude celý večer venovať počítaču, ale jej.
Díky! Ktože nás tu bude teraz rozveseľovať a zabávať? Mal by jesť kvalitnú horkú čokoládu pri písaní diskusných príspevkov, vraj to ukľudňuje nervy.
Odporúčame