Moje slová sa pri Tebe potvrdili, rybička.
Totalita ako vyšitá! Ak niekto povie nepríjemnú pravdu, je osočovaný, hanobený, odvolaný. Zbohom sloboda slova, prejavu, Západ a jeho lokaji sa ukazujú ako klamúci diktátori.
++++++++++
Chamtivcom nie je nikoho a ničoho ľúto, myslia hlavne, ako mať ešte viac. Pozri, Devanka, ak si nečítala, aj tu sa o nich píše: http://www.eurasia24.cz/analyzy/item/2646-ma…
Lebo sú v cudzích službách - zamerané proti našej vôli.
++++++++++++++++++++++ Slovenské riadenie zdravotníctva je zamerané predovšetkým na liečbu bohatých a zisk pre svojich blízkych podnikateľov v tomto sektore, čo je neospravedlniteľné!
Od začiatku až do konca výborný blog, reálna pravda!
Len 1 poznámka: ten Kremeľ nás aspoň neviedol do vojny, ako to robí teraz NATO a snažil sa o vzájomnú spoluprácu, výhodnú pre obe strany. Na rozdiel od Bruselu.
Nie, nenapravia, neverím. Ale mal by to napraviť SMER a pán Fico, lebo sú vo vláde a aby v nej boli aj po ďalších voľbách.
Nebola by som rada, keby si odišiel do zabudnutia, si predsa schopný, cieľavedomý človek. Do volieb dokáž, že nemáš uši len pre diktátorov zo Západu, ale aj pre nás, aj pre našich priateľov a osloboditeľov Rusov. Rob to, čo je výhodné pre Slovensko, nie pre cudzie mocnosti! Veľmi Ťa o to prosím, pomôžeš tým nielen SR, ale aj sebe a SMERu v budúcich parlamentných voľbách.
Píšem to preto, ak sa trápiš, že prečo SMERu klesá podpora, tak aby si vedel. Už sa mi javíš ako pravicový politik, ale pravičiari Ťa asi veľmi voliť nebudú, ľavičiarov si sám odháňaš. To si chcel?
Pán Fico, mnohí sme zas nespokojní s Tebou! Miesto podpory sorošovsko - slniečkárskej propagandy, si mal podporiť naše zdravotníctvo pre všetkých občanov. Viac si sa mal starať o oprávnené potreby svojich voličov, ako o potreby nenásytných otrokárov Bruselu a NATO! Robíš politiku dobrú pre oligarchov, cudzincov, vykorisťovateľov, ale ich hlasy Ti stačiť nebudú. Možno ani tak veľmi nepotrebujeme to Tvoje "jadro", my sa môžeme mať dobre doma aj bez neho. Ak tie prostriedky, ktoré dávaš cudzím /NATO, EÚ, utečenci, korupcia, daňové prázdniny.../, rozumne investuješ tu, urobíš len dobre. Zamysli sa nad sebou, svojimi starými sľubmi, plamennými rečami, na ktoré sme Ti kedysi "skočili", Ty si sa veľmi zmenil - k horšiemu. Vidíš okolo seba bohatých, nemysli si, že sa máme dobre všetci. Neobviňuj len svojich ľudí, Ty si predseda a premiér!
Odkedy SMER začal robiť protinárodnú a pravicovú politiku, začal strácať voličov. Tí pravicoví ho ťažko budú voliť, majú dosť svojich strán, tí jeho pôvodní sa vytratia, alebo zo vzdoru a pocitu bezmocnosti budú voliť hoci aj nejakých exotov, aby si to pán Fico ráčil uvedomiť. Len či mu ešte na nich záleží, alebo má už pripravenú nejakú funkciu u našich diktátorov v Bruseli a na vlastnom národe mu už ani nezáleží?
Ale už vyjadrenia k Malinovej sa mi nepáčia, nebuď taký tvrdý k diskutérkam, keď Ťa neurážajú.
+++++++++++++++ Krásne a správne si to napísal, cudzinec, súhlasím, nepáči sa mi táto "vlezlá" politika!
+++++++++++++++ Vďaka a veľa šťastia prajem!
Je strašné, aké krádeže, podvody a machinácie si dovoľujú beztrestne a bez náhrady škôd veľkého rozsahu, páchať akože elita, v skutočnosti sú to mafiáni! Koľko chorých sa tam mohlo za tie roky liečiť, koľkí ľudia tam mohli pracovať! Pažravosť chrapúňov nemá konca?
Pán Fico a Smeráci, budete mi chýbať - po budúcich parlamentných voľbách. Ak neprestanete byť rusofóbni, čaká Vás podobné prekvapenie! My vojnu nechceme!
Keď sa "drobil" ZSSR, Juhoslávia - to bolo na falošnom Západe radosti, pomoci a povzbudzovania. A teraz zatykač. Ďalší dôkaz toho, že západní imperialisti nepoznajú zľutovanie, za svojím prospechom idú aj cez mŕtvoly.
Súhlasím s autorom blogu. Vidíme jasný obraz "demokracie". Ja to nazývam diktatúra, arogancia moci, totalita.
Odporúčame