Vždy som sa pýtala, kde na to ľudia chodia, už to viem
Keď som to kedysi čítala 1.krát, nechcela som tomu veriť. Ibaže mnoho bodov z tých plánov sa už realizovalo. To neoprávnené besné osočovanie Putina, Ruska a iných, svoj národ chrániacich ľudí, napovedá, že to môže byť pravda. Aby sa Slovania nebúrili, prijímajú sa zákony a opatrenia, pravdu označujú za lož a lož za pravdu, nálepkujú statočných občanov nelichotivými prívlastkami, platia rozvracačov diskusii, aby sa náhodou ľuďom neotvorili oči, atď....
Veľmi si prajem, aby Pán Boh ochraňoval nevinných a zmaril všetky zlé, nespravodlivé plány a zámery vo svete.