++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++
http://www.aktuality.sk/clanok/384969/koment…
- ešte nevedel, že aj oni sa nechajú podplatiť.
++++++++++++++ Asi všetko troje je pravda!
++++++++++++++++ áno + aj s Maďaričom, ktorý ich kryje!
Mne je aj jedno, kto vyhrá, nepáči sa mi ani jeden z nich. Povedala by som, že čert ako diabol, neverím ani Trumpovi. Aj keby vyhral, bude v podstatných, dôležitých veciach poslúchať a skákať, ako mu budú pískať.
Veľmi dobre si napísal, som Ti vďačná, máš pravdu. Ja ale netlieskam tým kritikom, náš celý región počas RVHP prekvital. Zdá sa, že sme ozaj osprosteli pod vplyvom klamstiev, ktorými nás kŕmia. Tie zapredané onuce, ktoré po použití odhodia, nás aj týmito škodlivými dohodami, aj nezmyselnou, strašnou prípravou na vojnu, vedú okato a verejne do záhuby - a takmer všetci sú ticho a spokojní?!!! Kde sú teraz organizátori štrajkov? Naša budúcnosť je vo vážnom ekonomickom, hospodárskom i životnom ohrození a ... nič, ticho, prípadne posmešky. Veď aj tí komunisti boli 100-krát lepší a rozumnejší, toto by neboli dovolili. Škoda, že tí poctiví asi už vymreli, alebo ich je málo, tiež nepočujem o ich akciách proti tomuto svinstvu, čo si stále viac a viac zradcovia dovoľujú. A všetko, čo nás o imperializme učili, bola pravda! Žiaľ!
A máte obe pravdu. Veľkí páni a boháči sú citliví len na seba, na ostatných kašlú. Im nesmiete nič vytknúť, lebo sa urazia, ale oni sú vo svojej zaslepenej nadradenosti drzí a arogantní, až sú smiešni.
+++
Tiež si neviem vysvetliť, prečo nie sú už dávno odvolaní neschopní, nemožní Mika a Maďarič?
Súhlasím ++++++++++++
Budeme sledovať, či tie pekné reči pána Fica budú skutkom, alebo len uspávanka pred budúcimi voľbami.
Keby ho neriadili oligarchovia a Brusel, aj by som mu verila.
Mne najviac vadí, že bohatí politici, oligarchovia, prezident a pod. vedia šetriť len na chudobe /bežných občanoch - pracujúcich, chorých a dôchodcoch/, len na sebe nie. A tam by sa dalo najviac ušetriť, len keby chceli!
Výborný blog!!! Tým šmejdom z Bruselu ešte lichotíš, zaslúžili by si ostrejšie pomenovanie. A naozaj by sme nemali voliť tých pajácov a pandrlákov, ktorí poslušne tajtrlíkujú podľa diktátorov, ktorí len škodia svojej vlasti a zrádzajú vlastných voličov.
Prosím Ťa, cudzinec, prispej k tomu, aby som mala koho voliť, kto má aj rozum, aj odvahu, aj ciele a dokonca by vedel, ako to dosiahnuť. /Myslím aj Teba./
Veru, poriadny diktát a nielen pri tejto dohode. Západná totalita pokračuje, lebo hlúpi tajtrlíci skáču, ako im pískajú, tak to múdri a bezohľadní využívajú.
Obdivujem tých občanov Valónska.
Odporúčame