My by sme sa mali začať brániť zúrivej americkej propagande, z toho by sme mali väčší prospech. Rusi nám nič zlé nerobia. A dobre robia, že na českých weboch aspoň trochu vyvracajú západné klamstvá a manipuláciu. Jasné, že sa to klamárom nepáči.
Ja nie som platená za príspevky, preto idem už spať, Ty si kľudne píš ďalej, už nebudem reagovať.


