Prečo to Tebe "trhá žily"? Ani mne sa Tvoje diskusné príspevky nepáčia, so všetkým si nespokojný, rád kritizuješ, ale vôbec neviem, čo si v skutočnosti myslíš? Maj si svoje názory a pravdy, je to Tvoja vec, nie moja, lenže aj presne naopak to platí. Čau!


