Otrokári spoza mláky nás cez nastrčených európskych somárov čím ďalej tým viac degradujú a ničia, ale zradní európski trollovia nadávajú a kydajú na Rusov. To je výsmech zdravému rozumu!
Otrokári spoza mláky nás cez nastrčených európskych somárov čím ďalej tým viac degradujú a ničia, ale zradní európski trollovia nadávajú a kydajú na Rusov. To je výsmech zdravému rozumu!
!!!! jednicka to vysvetlila na jednotku!
ako kedy, ale pri zamestnancoch oplotenej ambasády aj áno, lebo hneď sa tu vyroja ako včely z úľa a štípu ako osy.
Ja súhlasím s Vašim blogom, už samotný nadpis je veľmi aktuálny a pravdivý. Dnes som cestovala vlakom a bola som nútená/lebo sa mi nechcelo ísť stáť na chodbu/ počúvať 2 partie stredoškoláčok, no mám po nálade. Toľko pyšnej arogancie, ohovárania, ponižovania a vulgárností by som ani neuverila, keby mi to niekto len povedal a nepočula som to na vlastné uši. Som smutná a sklamaná aj z úrovne súčasného školstva. Rodičia aj týchto "detí" sú dlho v práci, asi nestíhajú... ? Ale kde nám zmizla úcta, morálka a obyčajné slušné správanie a vyjadrovanie? Ako budú takéto namyslené, sebecké, zlé matky vychovávať svoje deti? Kam to spejeme??? Odpoveď je aj vo Vašom blogu.
Výstižne, pravdivo, nádherne zhrnuté, vďaka za odvahu!!!
S Tebou pre mňa nemá význam debatovať. Nič múdre som sa od Teba nedozvedela a hádať sa mi nechce.
žiaľ áno. Okrem ĽSNS aj obhajobou a podporou fašizmu na Ukrajine/Porošenka, Jaceňuka/, Erdogana, Merkelovej a podobných diktátorov z Bruselu a USA.
+++++++ úplne súhlasím s 1. vetou. Za dobrého človeka ho ale nepovažujem ani náhodou.
Väčšinou je to tak, ako ste napísali. Akurát neverím, že žijeme v demokratickej krajine. Ak si chceme udržať prácu, musíme držať ústa, platiť dane a poslúchať. Neprispôsobivá menšina a onedlho aj množstvo prisťahovalcov, majú zase práva, nároky a výhody. Takže ja vravím, že toto je totalita.
Pre mňa je najdôležitejšie Pánovo vykupiteľské dielo, dátumy už menej, tie nie sú podstatné.
a keď urážajú a znevažujú napr. Putina, prečo je vtedy ticho a nikto neprotestuje?
Súhlasím s Vami! Mne sa úroveň väčšiny súčasnej hudby /texty aj hudba/ nepozdáva. Tých, ktorí sa mi páčia, hrajú málo, opakujú dokola tých istých spevákov, čím sa mi zunovali. Ale riadne klesla aj kvalita celkového vysielania SRO1, ktorý som najčastejšie počúvala. Kedysi som musela mať zapnuté rádio celý deň, teraz mi stačí pár hodín. Úplne by som zrušila koncesionárske poplatky za tú nekvalitu a nie ich ešte zvyšovala.
Súhlasím s Vami! Sú tam viaceré veci, ktoré sa mi nepáčia, ale mesto Bratislava je jedno z mojich najmilších od čias vysokoškolského štúdia. Mám mimoriadne rada Bratislavu, dokonca sa mi veľmi páči aj Petržalka, myslím, že sa tam dobre býva.
Lenže v Pánu Ježišovi Kristovi sme všetci bratia a sestry, nemali by sme sa povyšovať nad druhých.
Je to Tvoja vec a mňa nie je nič do toho, ale nerozumiem Ti: Ty si Žid alebo adventista? Nič z toho mi nevadí, pýtam sa len zo zvedavosti, lebo ja som kresťanka a niektoré Tvoje výroky sú pre mňa skreslené. Neurážaj sa, nemám nič proti slušným a mierumilovným ľuďom akéhokoľvek náboženstva, či ateistom.
Tebe sa to veľmi páči, ale nie je to v súlade s Božou pravdou a spravodlivosťou.
Aj s takýmto kapitalistickým vykorisťovaním súhlasíš? http://www.aktuality.sk/clanok/331943/predav…
Som veľmi rada, že nie ste ticho a ozývate sa aspoň tu. Celá politika Západu sa mi javí ako úplne zvrátená, len klamstvo, diktatúra a zlo.
+++++++ súhlasím s Vami! A čo máme hovoriť my, ľudia s vysokoškolským vzdelaním a odbornou praxou, ktorí pracujeme v súkromných spoločnostiach a naša priemerná mzda je hlboko pod tou, akú majú učitelia a zdravotné sestry. Všetci nemôžeme prísť pracovať do Bratislavy. Vôbec nesúhlasím s tane.
+++++++ ten tomu dal, ale možno je jeden z jej "spolupracovníkov"?
Odporúčame